• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
 • 0912-1611094

شعاع زن LEADER X5

شعاع زن LEADER X5

شعاع زن LEADER X5

معرفی شعاع زن LEADER X5

امروزه مگنومترها مصارف وسیعی دارند که فلزیاب و اسکنر زمین نیز از حالت آیونیک و مگنتیک پشتیبانی می‌کند، عمده ترین آن ها شناسایی میدان مغناطیسی و آنومالی زیرسطح می باشد و در کشور های پیشرفته در ساخت و سازها و در باستان شناسی و سد سازی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه شعاع زن LEADER X5 قادر است تا شعاع ۵۰۰ متر واقعی را شعاع زنی و اهداف را تشخیص دهد.

همچنین دارای سیستم فوق العاده Booster میباشد که باعث می شود. شعاع کاری را از ۱۰۰ متر به ۵۰۰ متر ارتقاء دهد و اهداف را تا عمق ۸ متری شناسایی کند. سیستم کاری فرکانس تلفیقی این دستگاه باعث می شود.

که خطای شعاع زنی کاهش یافته و بهترین نتیجه ممکن را به اپراتور ارائه دهد.

قابلیت شعاع زنی و هدف یابی فلزات و حفره ها و همچنین سنگ های قیمتی باعث شده تا مدل X5 از مدل قبلی خود متمایز دیده شود و حذف ذرات ۵ مرحله ای این دستگاه باعث شده که بیشترین قابلیت حذف ذرات را بین تمام مدل های ردیاب های فرکانسی را داشته باشد.

شعاع زن LEADER X5
شعاع زن LEADER X5

امکانات دستگاه عبارت اند از :

 • قابلیت شعاع زنی تا شعاع ۵۰۰ متر
 • شناسایی سنگ های قیمتی مانند الماس ، یاقوت و سنگ های با سختی بالا
 • قابلیت شناسایی تمام فلزات در مد All Metal
 • دارای سیستم پیشرفته حذف پارازیت و امواج مزاحم
 • سیستم عملکرد فرکانس تلفیقی
 • دارای تکنولوژی Booster جهت افزایش شعاع کاری
 • آنتن اختصاصی گیرنده و فرستنده
 • دارای لیزر هدف یابی
 • قابلیت کار در مناطق ناهموار
 • قابلیت حذف ذرات ۵ مرحله ای

قیمت شعاع زن لیدر

قیمت شعاع زن لیدر با توجه به تغییر نرخ ارزها متفاوت میباشد، درنهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید.

یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که با بیش از ۲0 سال سابقه فروش  میباشد. از خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبراشاره  کرد برای اطلاع از قیمت این فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید.

کاوش و حفاظت محیطی

استفاده از فلزیاب در کاوش‌های زیرزمینی حفره‌ها به کاهش خسارت‌های ناشی از کاوش و احتمالی تخریب ساختارهای محیطی کمک می‌کند. با دقت در شناسایی فلزات موجود، کاوشگران می‌توانند برنامه‌های حفاظتی مناسبی را اجرا کنند و از حفظ تاریخی و محیطی محل کاوش اطمینان حاصل کنند.
رغم پیشرفت‌های زیاد در استفاده از فلزیابها در کاوش‌های زیرزمینی حفره‌ها، هنوز چالش‌ها و مسائلی وجود دارد. تحقیقات بیشتر در زمینه بهبود دقت و عمق فلزیابها می‌تواند به بهبود عملکرد این دستگاه‌ها در آینده کمک کند.استفاده از فلزیاب در کاوش‌های زیرزمینی حفره‌ها نه تنها به شناسایی دقیق تر و سریع‌تر این ساختارها کمک می‌کند، بلکه به حفاظت محیطی و حفظ تاریخی آنها نیز کمک می‌کند. استفاده مؤثر از این تکنولوژی می‌تواند در کاوش‌های بازیافتی مواد معدنی، اکتشافات باستانی، و پروژه‌های حفاظت محیطی اثرگذار باشد.

شعاع زن LEADER X5

حفره‌ها و تونل‌ها در زیرزمین ممکن است به دلایل مختلفی مانند فرآیند‌های طبیعی یا فعالیت‌های انسانی ایجاد شوند. این حفره‌ها می‌توانند شامل معادن، تونل‌های آب، یا ساختارهای باستانی باشند که از اهمیت زیادی برخوردارند.
کاوش‌های زیرزمینی حفره‌ها معمولاً نیازمند ابزارهای دقیق و موثر برای شناسایی و تحلیل این حفره‌ها هستند. فلزیابها به عنوان ابزاری قدرتمند و کارآمد در این زمینه مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه‌ها قادرند فلزات موجود در ساختارهای زیرزمینی را تشخیص داده و به کاوشگران اطلاعات دقیقی از حفره‌ها ارائه کنند.
فلزیابها با توانایی تفکیک بین انواع فلزات، می‌توانند در شناسایی مواد سنگین کمک کنند. این امکان به کاوشگران این امکان را می‌دهد تا از نوع و میزان فلزات مختلف در حفره‌ها آگاه شوند و بهترین راهبردها را برای کاوش و تحلیل این حفره‌ها انتخاب کنند.

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر