• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

IMAGER 16000

IMAGER 16000

IMAGER 16000

دستگاه فلزیاب imager-16000

کسانی که از فلزیاب ، گنج یاب و طلایاب استفاده می کنند می دانند که ویژگی های مختلف دستگاه می تواند در رسیدن اهدافی که فرد دارد بسیار موثر باشد . به همین دلیل است که از میان مارک ها و انواع مختلفی که در بازار وجود دارد باید با اطلاعات دقیق برای خرید بهترین و مناسب ترین محصول و دستگاه نسبت به کارایی مورد نظر اقدام نمود.

IMAGER 16000

شعاع کاوش:۱۳۰۰ متر با سیستم آنتنی فلزیاب ایمیجر ۱۶۰۰ فول آپشن عمق کاوش:۱۵ متر با سیستم ردیاب الکتریکال جیوه ای ….اسکن:۱۵ متر با سیستم سنسور عمق کاوش باسیستم متال دتکتور :۷ متر با استفاده از گراند بالانس دیجیتال کارکرد و تنظیم این دستگاه بصورت اتومات بوده و برای تشخیص انواع فلز در اعماق مختلف، به راحتی میتوان از قدرت این سیستم استفاده نمود مزیت این سیستم نسبت به دستگاههای دیگر ثبات و پایداری در هنگام کاوش می باشد.

انرژی مورد نیاز دستگاه از باطریهای قابل شارژ تامین میگردد و به تعویض باطری نیازی نیست خروجی صوتی و دیجیتال عددی – دارای مد at Metat برای تشخیص تمام فلزات دارای مد تفکیک برای تفکیک طلا (۲۰%) و فلزات غیر آهنی دارای سیستم تعیین درصد کشف در اسکن دارای دیسک۴۵ دارای کابل ۱۱ یونیورسال مجهز به سنسور (سوپر سنسور قابل خرید بصورت جداگانه) گارانتی۲ سال دفترچه راهنما گیف و بند حمل و نقل آسان شارژر

IMAGER 16000
IMAGER 16000

فلزیاب IMAGER 16000 شامل چه ویژگی هایی است

IMAGER 16000 یو اس ای امیجر ۱۶۰۰۰ USA-IMAGER  سیستم کارکردش مگنتیک است (شناسایی

میدان مغناطیسی فلزات). مجهز به  سیستم Live Scan جهت اسکن زنده زمین.

Mode Scan جهت اسکن به صورت ۳ بعدی و تک بعدی.

همراه با  لوپ ۳۶ سانسور

دارای لوپ سنسور Pinpointer جهت نقطه زنی دقیق.

شناسائی اشیاء کوچک در عمق.

دارای نرم افزار Gexuvery جهت داشتن چندین تصویر همزمان.

سیستم تفکیک فلزات.

دارای لب تاپ و دستگاه کنترل کانال دوگانه.

دارای باطری ۱۲ ولت با عمر ۸ ساعت مداوم.

عمق کاوش مفید ۱۲ متر مفید.

 

فلزیاب یو اس آ امیجر ۱۶۰۰۰

بعد از انتخاب و تست سلامت دستگاه قبل از خرید حتما به این نکات توجه داشته باشید: فروشگاهی که دستگاه را از آن خریداری می کنید حتما دارای خدمات پس از فروش باشد که اگر زمانی دستگاه احتیاج به قطعه ، تعمیر و یا آموزش مجدد داشتید بتوانید به شرکت مورد نظر رجوع کنید و یا حتی بتوانید فلزیاب خود را ارتقا دهید .

فلزیاب یو اس ای ایمیجر ۱۶۰۰۰ شامل چه ویژگی هایی است

فلزیاب تصویری یو اس ای ایمیجر ۱۶۰۰۰ USA-IMAGER

سیستم کارکردش مگنتیک است (شناسایی میدان مغناطیسی فلزات).

مجهز به سیستم Live Scan جهت اسکن زنده زمین.

Mode Scan جهت اسکن به صورت ۳ بعدی و تک بعدی.

همراه با لوپ ۳۶ سنسور

همراه لوپ سنسور Pinpointer جهت نقطه زنی دقیق.

شناسائی اشیاء کوچک در عمق.

دارای نرم افزار Gexuvery جهت داشتن چندین تصویر همزمان.

سیستم تفکیک فلزات.

دارای لب تاپ و دستگاه کنترل کانال دوگانه.

دارای باطری ۱۲ ولت با عمر ۸ ساعت مداوم.

عمق کاوش مفید ۱۲ متر مفید.

این فلزیاب تصویری چندین سال است توسط شرکت گلد اسمیت تولید نمی شود .

انواع فلزیابها

در حال حاضر، با توجه به پیشرفت‌های تکنولوژی، انواع مختلفی از IMAGER 16000 وجود دارند که هرکدام دارای قابلیت‌ها و کاربردهای خاص خود هستند. از فلزیابهای تصویربرداری تا فلزیابهای مختلف با قابلیت‌های ژئوفیزیکی، این ابزارها متناسب با نوع گنجینه و شرایط زمین‌شناسی محل کشف به کار می‌روند.

نقش حیاتی فلزیابها در کشف گنجینه‌ها

فلزیابها با قابلیت‌های خود، نقش بسیار حیاتی در کشف گنجینه‌های مخفی ایفا می‌کنند. این ابزارها از قابلیت تشخیص انواع فلزات تا عمق حفره‌ها و حفاظت از اشیاء باارزش را دارا هستند. همچنین، تکنولوژی‌های پیشرفته مانند تصویربرداری سه‌بعدی به کاهش زمان و هزینه کشف گنجینه‌ها کمک کرده‌اند.

چالش‌ها و آینده IMAGER 16000

با وجود پیشرفت‌های بزرگ در فلزیابی، هنوز چالش‌ها و مسائلی وجود دارند که نیازمند تحقیقات بیشتر و پیشرفت‌های فناورانه هستند. آینده فلزیابی با بهره‌گیری از هوش مصنوعی و تکنولوژی‌های نوین قابل پیش‌بینی است.

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر