• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

۱۳ ویژگی فلزیاب لورنز Z2

۱۳ ویژگی فلزیاب لورنز Z2

۱۳ ویژگی فلزیاب لورنز Z2

معرفی فلزیاب لورنز

با خرید فلزیاب لورنز Lorenz z2 شامل ابزار و متعلقاتی می باشد که می تواند در افزایش عمق و کارایی فلزیاب آلمانی لورنز موثر باشد. این دستگاه از جمله بهترین فلزیاب های پالسی موجود در بازار ۱۳ ویژگی فلزیاب لورنز Z2 است، البته فلزیابهای پالسی فراوانی هستند که در بازار بفروش می رسند ولی کیفیت و کارایی این دستگاه را ندارند.

اگر ادعا کنیم که این نقطه زن پالسی بهترین انتخاب است ادعایی دور از واقعیت نیست، فلزیاب های فراوانی در ایران به فروش می رسند اما نتیجه نهایی این دستگاه قابل قیاس با دیگر مدلها نیست.

ویژگی های فلزیاب لورنز z2

حساسیت بالا به انواع فلزات

عملیات پایدار بر روی زمین معدنی یا آب شور

عملکرد قابل اعتماد / ساده با چند کنترل و صفحه نمایش LCD سفارشی

مشخص کردن دقیق با کویل های بزرگ

تشخیص بسیار آسان و موثر مناطق بزرگ

اجسام فلزی کوچک ناخواسته را می توان شناسایی یا حذف کرد

سرعت پاسخ صوتی سریع با تنظیمات مختلف

پاسخ صوتی لگاریتمی و نوار شدت

خواندن نمودار برای تعیین دقیق

بررسی باتری با صدای زنگ صوتی

بهبود شناسایی آهنی/غیرآهنی

پاسخ استاتیکی پایدار (صوتی و بصری)

کویل جستجوی ضد آب

۱۳ ویژگی فلزیاب لورنز Z2
۱۳ ویژگی فلزیاب لورنز Z2

لوازم جانبی قابل اتصال فلزیاب لورنز Lorenz z2

کویل ۳۵ سانت دابل دی بهترین کویل برای تفکیک عددی اهداف فلزی است. کویل ۴۵ سانت مونو مناسب یافتن اشیا فلزی متوسط در عمق بیشتر است. فریم یک در یک مناسب یافتن اهداف متوسط در عمق کمتر از ۲ متر است. یک و نیم در یک و نیم مناسب یافتن فلزات متوسط و بزرگ در عمق کمتر از ۳ متر است. دو در دو مناسب اهداف عمقی و زیر یا کمتر از ۵ متر است. سه در سه برای اهداف خیلی بزرگ و عمق ۸ متر مناسب است.

برتری این دستگاه نسبت به سایر فلزیاب های پالسی

ثبات و پایداری بسیار بیشترنسبت به سایر فلزیابها برای هر حجمی کویل خاصی طراحی و ساخته شده است. برای هر عمقی می توان از فریم خاص استفاده نمود. عدم حساسیت به مواد معدنی و کانی ها.

۱۳ ویژگی فلزیاب لورنز Z2

قیمت فلزیاب لورنز با توجه به تغییر نرخ ارزها متفاوت میباشد، درنهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید.

یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای۲۵ سال سابقه فروش میباشد. از خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبراشاره کرد. برای اطلاع از قیمت این فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید.

فلزیابی یک سرگرمی عالی است که با ارزش و آموزشی است. برای شروع، به فلزیاب مناسب برای زمین مورد نظر خود و مجموعه ای از ابزارهای اساسی نیاز دارید. همانطور که باتجربه تر می شوید، ممکن است بخواهید روی لوازم جانبی اضافی مانند هدفون، کاوشگرهای دقیق، ابزار حفاری و اسکوپ های شن سرمایه گذاری کنید.

واحدهای فلزیاب متحرک بیشتر برای امنیت در ورودی و خروجی ساختمان ها استفاده می شوند. این فلزیاب‌های عبوری از میدان‌های الکترومغناطیسی برای تشخیص هر فلزی در محدوده مشخصی استفاده می‌کنند و سپس در صورت شناسایی فلز به فرد مورد بررسی هشدار می‌دهند. دستگاه‌های فلزیاب عبوری معمولاً در مناطق با امنیت بالا مانند ساختمان‌های دولتی، فرودگاه‌ها و زندان‌ها استفاده می‌شوند.

۱۳ ویژگی فلزیاب لورنز Z2

ایده اصلی پشت فلزیاب ها ساده است: آنها فلز را تشخیص می دهند. فلزیاب ها از میدان های الکترومغناطیسی برای تشخیص هر گونه اجسام فلزی در نزدیکی آن استفاده می کنند. هنگامی که یک جسم فلزی تشخیص داده می شود، یک بوق یا هشدار دیگر به فردی که از آشکارساز استفاده می کند متوجه می شود که در نزدیکی آن فلز وجود دارد.

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر