شرکت معتبر خرید فلزیاب و فروش فلزیاب در تهران

نمایندگی معتبر خرید و فروش فلزیاب، گنجیاب و طلایاب در تهران و ایران

  • تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

گنجیاب

گنجیاب

گنجیاب

گنج یاب

دستگاه طلایاب و گنجیاب توضیحات مختلفی دارد که تیم حرفه ای شرکت آلفا الکترونیک در این مطلب توضیحات مختصر و مفیدی در مورد فلزیاب به شما ارائه می دهد همچنین چگونگی استفاده و امکانات و ویژگی های دستگاههای فلزیاب را هم شرح خواهیم داد تا شما کاربران گرامی در حین خرید به هیچ مشکلی برنخورید و به راحتی دستگاه موردنظر خود را خریداری کنید.

گنجیاب
گنجیاب
نمایندگی خرید و فروش فلزیاب 09121611094

تاریخچه پیدایش فلزیاب

توسعه مدرن فلزیاب در دهه ۱۹۲۰ آغاز شد گرهارد فیشر سیستم جهت یابی جهت رادیویی را توسعه داده بود که برای ناوبری دقیق مورد استفاده قرار می گرفت سیستم فوق العاده خوب کار می کرد ، اما فیشر متوجه ناهنجاری هایی در مناطقی شد که زمین حاوی سنگهای معدنی بود او بررسی کرد که اگر می توان یک پرتو رادیویی را با فلز مخدوش کرد ، باید بتوان دستگاهی را طراحی کرد که فلز را با استفاده از یک سیم پیچ جستجو که در فرکانس رادیویی طنین انداز می شود ، تشخیص دهد.

در سال 1925 ، او برای اولین ثبت اختراع فلزیاب درخواست کرد و به او اعطا شد. گرهارد فیشر اولین فردی بود که حق ثبت اختراع فلزیاب را دریافت کرد ، اما اولین کسی که درخواست داد شرل هرر ، تاجری از Crawfordsville ، ایندیانا بود. درخواست وی برای یک فلزیاب مخفی در فوریه 1924 ثبت شد ، اما تا ژوئیه 1928 ثبت نشد. هرر به بنیتو موسولینی ، رهبر ایتالیایی در بازیابی اقلام باقی مانده از گالری های امپراتور کالیگولا در پایین دریاچه نیم ، ایتالیا در آگوست 1929 کمک کرد اختراع هرر توسط دومین سفر قطب جنوب دریاسالار ریچارد در سال 1933 مورد استفاده قرار گرفت ، هنگامی که از آن برای تعیین اشیاء به جا مانده از کاوشگران قبلی استفاده شد. این تا عمق هشت فوت موثر بود.

دستگاه طلایاب و گنجیاب چیست؟

وسیله ای برای پیدا کردن اجسام فلزی مخفی شده درون زمین یا دیوار است گنج ها و فلزات قدیمی به علت ماندن سالیان دراز در خاک دارای مغناطیس بالایی هستند گاهی اوقات همین مغناطیس دستگاه را به اشتباه می اندازد از این رو فلزیاب ها باید علاوه بر امکان حذف ذرات، تفکیک پذیری این نوع فلزات را با سایر فلزات و خطاها را فراهم کنند به فلزیاب هایی که قابلیت تفکیک فلزات گرانبهایی همچون طلا را از سایر فلزات دارند طلایاب می گویند.

نحوه کارکرد دستگاه فلزیاب

دستگاه فلزیاب یك میدان مغناطیسی در اطراف لوپ جستجوگر خود ایجاد می كند در زمانی كه جسم فلزی در محدوده میدان مغناطیسی قرار گیرد شدت میدان مغناطیسی تغییر یافته و دستگاه فلزیاب با احساس این تغییرات متوجه وجود فلز در اطراف لوپ خود می شود و آن را آشكار می كند هر چه شدت میدان مغناطیسیی تولید شده توسط دستگاه بیشتر باشد عمق كشف فلز بیشتر خواهد شد. (لازم به ذكر است كه عمق كاوش توسط فلزیاب با توجه به جنس فلز ، اندازه و شكل فلز تغییر می كند یعنی كمتر یا بیشتر می شود)

شرکت گلد اسمیت

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر