شرکت معتبر خرید فلزیاب و فروش فلزیاب در تهران

نمایندگی معتبر خرید و فروش فلزیاب، گنجیاب و طلایاب در تهران و ایران

  • تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

کویل 15 اینچ فلزیاب اکوناکس و اکسترا پرو

کویل 15 اینچ فلزیاب اکوناکس و اکسترا پرو

کویل 15 اینچ فلزیاب اکوناکس و اکسترا پرو

فهرست مطالب

کویل 15 اینچ فلزیاب اکوناکس و اکسترا پرو

کویل ۱۵ اینچ فلزیاب اکوناکس و اکسترا پرو تولید شده توسط شرکت کویل تک استرالیا که به ویژگی‌های ضد آب و ضد نویز شناخته می‌شود، ابزاری بسیار مناسب برای جستجوی اشیاء فلزی در محیط‌های مختلف می‌باشد. این ویژگی‌ها به شکل زیر توضیح داده می‌شوند:

1. ضد آب: ویژگی ضد آب به این کویل این امکان را می‌دهد که در شرایط محیطی مرطوب یا آبی مورد استفاده قرار گیرد. این ویژگی به اشخاصی که از فلزیاب در مناطق ساحلی یا مرطوب استفاده می‌کنند بسیار مفید است.

2. ضد نویز: ویژگی ضد نویز کمک می‌کند تا کویل کمترین نویزهای مزاحم را در زمان جستجو تشخیص دهد. این به دقت و عملکرد بهتر فلزیاب کمک می‌کند و از تداخل با سیگنال‌های دیگر در محیط جلوگیری می‌کند.

از این رو، کویل ۱۵ اینچ فلزیاب اکوناکس و اکسترا پرو تولید شده توسط کویل تک استرالیا برای علاقه‌مندان به جستجوی اشیاء فلزی در شرایط مختلف، به ویژه در محیط‌های مرطوب و آبی، یک گزینه مناسب و کارآمد می‌باشد.

این کویل ۱۵ اینچ یک افزونه عالی برای سری فلزیاب‌های اکوناکس و اکسترا پرو می‌باشد. با ترکیب این کویل با این سری فلزیاب‌ها، شما می‌توانید از ویژگی‌های منحصر به فرد این تجهیزات بهره‌بری نمایید.

اکسترا پرو 15 اینچ
اکسترا پرو 15 اینچ
نمایندگی خرید و فروش فلزیاب 09121611094

ویژگی های کویل 15 اینچ فلزیاب اکوناکس و اکسترا پرو

1. زیاده‌روی در عمق: کویل ۱۵ اینچ فلزیاب اکوناکس و اکسترا پرو به شما امکان می‌دهد تا به عمق‌های بیشتری جستجو کنید. این ویژگی بسیار مهم است زیرا اشیاء فلزی عمیق‌تر ممکن است دشوارتر به دست بیایند.

2. حساسیت به اشیاء کوچک: با کویل ۱۵ اینچ و ویژگی ضد نویز، می‌توانید به شکل بهتر به اشیاء کوچک و نازکی که دیگر سیگنال ضعیفی از آن‌ها دریافت نمی‌کنید دسترسی پیدا کنید.

3. کاربردهای متنوع: این کویل با دستگاه‌های اکوناکس و اکسترا پرو سازگار است و برای مختلف کاربردها از جمله جستجوی گنجینه‌ها، طلاها و سکه‌ها مناسب است.

با توجه به این ویژگی‌ها، کویل ۱۵ اینچ تولید شده توسط کویل تک استرالیا به کاربران این سری فلزیاب‌ها امکان می‌دهد تا به دقت بیشتری و در شرایط مختلفی اشیاء فلزی را کشف کنند.

کویل اجزای کوچک اما حیاتی تشکیل‌دهنده فلزیاب‌ها نقش بسیار مهمی در فرآیند تشخیص و کشف فلزات با ارزش در دنیای گنجینه‌یابی و کشف باستان‌شناسی ایفا می‌کنند.

کویل‌ها یا لوپ‌ها علاوه بر نقش اساسی در تشخیص فلزات، تاثیر مستقیمی بر عملکرد و کارایی یک فلزیاب دارند. ما از اصول اولیه طراحی کویل‌ها تا کاربردهای پیچیده‌تر و نکات مهم در انتخاب و استفاده از آنها می‌گذریم.

شرکت گلد اسمیت

Rate this post

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

جستجو در سایت


آخرین مقالات


انواع دستگاه برای خرید فلزیاب


اسکنر روور سی ۲
جت اسکن Z4 V200
جت اسکن Z8 V200
جت اسکنJet Scan Z100
ردیاب TOM X60
جت-اسکن-zw100
تماس با کارشناسان ما