شرکت معتبر خرید فلزیاب و فروش فلزیاب در تهران

نمایندگی معتبر خرید و فروش فلزیاب، گنجیاب و طلایاب در تهران و ایران

  • تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

پودر طلا چیست؟

پودر طلا چیست؟

پودر طلا چیست؟

پودر طلا چیست؟

در مورد پودر طلا اینطور می شنوید که یک کوزه پیدا کردیم، داخلش خاکستر وجود داشت آن را ریختیم، بعد از اینکه که تحقیق کردیم فهمیدیم که پودر طلا بوده. ببینید، پودر طلا از داخل خمره بیرون می آید و فهمیدن اینکه طلا هست یا نه خیلی ساده می باشد، دلیلش این است که طلا خیلی سنگین می باشد اگر در دستتان بگیرید، سنگینی و دانه های طلا را حس خواهید کرد. این پودر هر چه باشد میتوان درون یک ظرف کوچک مخصوص ذوب فلز گذاشته و آن را ذوب کرد، اگر در یک معدن باشد آب شده و به صورت ذره ذره و آرام آرام در ظرف جمع خواهد شد. بعد از آن، قبل از اینکه سرد شود با یک تکه فلز به آرامی فشار داده و کمی پهن و نازک کنید و سپس با کمک یک انبر از ظرف بردارید.

توصیه ما برای شما عزیزان این است که برای خرید فلزیاب حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین  است که دارای 25سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت،زمین تست،خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد.

 

پودر طلا چیست؟
09121611094

انواع رنگ طلا

طلا در رنگ‌های بسیاری از قبیل: زرد، سفید، سیاه، رزگلد و چندین رنگ دیگر یافت میشود. فلز طلا به طور طبیعی و خالص به رنگ زرد است اما با ترکیب آن با دیگر فلزات رنگ‌های دیگر به دست می آید. اگر درون سولفوریک اسید رقیق،(آب + سولفوریک اسید) رها کنید، در صورتی که طلا یا نقره باشد، رنگش را به دست خواهد آورد، ولی کمی مات خواهد شد. حتی اگر چشمتان عادت داشته باشد، می توانید 3 تا کمتر یا 5 تا بیشتر، عیارش را نیز تخمین بزنید.(منظور طلا می باشد). دقت کنید که در موضوع پودر طلا کلاهبرداری های زیادی انجام می شود ، اینجاست که کلاهبرداری شروع می شود. شما هم بدون اینکه پودر را ببرید کاری نمی توانید انجام دهید، چون خریدار باید آن را آب کند و کنترل انجام دهد. صاحب پودر به شما خواهد گفت که 10 الی 20 میلیون تومان پیدا کنید و بیایید تا 1 الی 1.5 کیلو به شما بدهم و به شما پودر را می دهند.

پودر طلا در گنج یابی به چه صورتی هست

اگر پودر طلا را در دستاتنتان بگیرید متوجه وزنش خواهید شد .در اکثر موارد برای رد گم کردن با خاکستر یا زغال مخلوط کرده اند ،از سنگینی پودر طلا به راحتی می توانید شناسایی کنید ،در آب که بریزید شفافیت طلا رو خواهد دید و به کف آب خواهد رفت.

 

09121611094
راه ارتباطی در واتساپ

 

چگونه از پودر طلا استفاده کنیم

کاری که باید انجام شود با این پودر بسیار ساده است ،آن را در ظرف ذوب فلزی کوچک میریزیم ، آن را ذوب می کنیم ،اگر در یک معدن باشد آب شده سپس با کمک یک انبر از ظرف بردارید.گر درون سولفوریک اسید رقیق، ( آب + سولفوریک اسید ) رها کنید،اگر طلا و یا نقره باشد.

 

کلاهبرداران فروش پودر طلا به چه صورت عمل میکنند

مراقب باشید که در موضوع پودر طلا کلاهبرداران ها زیاد هستند .امکان دارد اشخاصی وجود داشته باشند که میخواهند پودر طلا خود را بفروشند. کمی از نمونه واقعی به شما خواهند داد،ممکن است شما هم آن را تایید کنید ،با شما برای فروش پودر طلا و تبدیل آن به پول نمی آیند.

 

کارشناسی نشانه های گنج شرکت گلد اسمیت

بزرگواران خواهشمند هستیم در نظر داشته باشید ،که آثار و نشانه های که بر روی سنگ ها و صخره ها حکاکی شده است. به هیچ عنوان حامل هدیه ها و گنج نیستند ،پس در نظر داشته باشید که آثاری که از گذشتگان به یادگار برای ما مانده رو تخریب نکنید . در کل هر آثار ، علائم و نشانه گنج اشاره به محوطه خودش دارد. ما در شرکت گلد اسمیت برای شما ،عزیزان آرزوی موفقیت در حفاری های شما داریم. برای مشاوره رایگان در مورد نشانه پودر طلا، علائم ونشانه های گنج و خرید و فروش فلزیاب هابا کارشناسان شرکت گلد اسمیت در تماس باشید.

 

پودر طلا چیست؟
09121611094

اطلاعات کلی درباره فلز طلا

طلا يك عنصر فلزی میباشد كه از اول طلایی رنگ بوده ولی هنگام بريده شدن سياه و يا بنفش میشود. طلا شكننده ترين عنصر میباشد. همچنين بسيار سست بوده و به منظور استحكام بيشتر به صورت آلياژ در می آيد. اين عنصر هدايت كننده خوب دما و الكتريسته میباشد.

 

نمایندگی فلزیاب شرکت گلد اسمیت :

فروش فلزیاب های اورجینال ، با ضمانت اصالت دستگاه برای اطمینان شما شرکت گلد اسمیت دارای زمین تست میباشد،برای تست دستگاه مورد نظر قبل خرید

  1. دارای گارانتی برای تمامی دستگاها
  2. تعمیرات و ارتقا انواع دستگاها
  3. آموزش صفر تا صد فلزیاب مورد نظر شما

 

نتیجه گیری

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای 25سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت،زمین تست،خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره 09121611094 تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

 

هرآنچه که باید درباره فلزیاب، گنج یاب و طلایاب بدانید..

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر