• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

ونکویش 540 پرو همراه با مشاوره رایگان 09121611094

ونکویش 540 پرو همراه با مشاوره رایگان 09121611094

ونکویش 540 پرو همراه با مشاوره رایگان 09121611094

ونکویش 540 پرو به عنوان یک مدل فلزیاب گنج یاب و طلایاب، ابزاری پیشرفته و موثر در جستجوی گنجینه ها و اشیاء قدیمی مخفی است. این دستگاه با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته فلزیاب، به افراد علاقه‌مند به کشف گنج‌ها فرصت می‌دهد تا به صورت دقیق و کارآمد به جستجو و کاوش در زمین‌ها، نقاط باستانی و سایر مناطق مرتبط با تاریخ و فرهنگ بپردازند. در ادامه، به برخی از ویژگی‌ها و استفاده‌های این مدل متمایز اشاره خواهیم کرد.

ونکویش 540 پرو
ونکویش 540 پرو

ویژگی‌های ونکویش 540 پرو

حساسیت بالا

ونکویش 540 پرو با حساسیت بالا به فلزات مختلف، از جمله طلا، نقره، برنج و سایر فلزات، به کاربران این امکان را می‌دهد که حتی به فلزاتی با ارزش کمتر دسترسی پیدا کنند.

صفحه نمایش LCD پیشرفته

با صفحه نمایش LCD پیشرفته، اطلاعات دقیقی از نوع فلزات شناسایی شده، عمق آن‌ها و سطح باتری در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. این ویژگی کمک به بهبود کارایی و دقت جستجو می‌کند.

تنظیمات قابل تنظیم

با توجه به نوع خاک و شرایط محیطی مختلف، ونکویش 540 پرو امکان تنظیمات مختلف را به کاربران ارائه می‌دهد. این ویژگی کاربران را قادر می‌سازد تا بهترین عملکرد را بر اساس شرایط جغرافیایی خود تنظیم کنند.

طراحی خاص و سبک

طراحی مدرن و سبک ونکویش 540 پرو، حمل و استفاده آسان را فراهم می‌کند. این دستگاه با وزن سبک و ساختاری مقاوم، به کاربر امکان حرکت راحت و جستجو در مناطق مختلف را می‌دهد.

فناوری هوش مصنوعی

بهره‌گیری از فناوری هوش مصنوعی در ونکویش 540 پرو باعث افزایش دقت تشخیص فلزات و کاهش احتمالات خطای انسانی می‌شود.

ونکویش 540 پرو با تلفیق این ویژگی‌ها و فناوری‌های پیشرفته، به جستجوی گنجینه‌ها، طلای باستانی، و یافتن اشیاء ارزشمند کمک می‌کند و تجربه جذابی از کشف و تاریخ‌آموزی برای کاربران فراهم می‌آورد.

به عنوان یک مدل فلزیاب گنج یاب و طلایاب پیشرفته، VANQUISH 540 PRO با استفاده از تکنولوژی SIMULTANEOUS MULTI-FREQUENCY شما را به یک تجربه کاملاً جدید از کشف فلزات هدایت می‌کند.

چرا که با تکنولوژی Multi-IQ نوآورانه Minelab، شما دارای توان ترکیبی از چندین گنج‌یاب در یک دستگاه هستید – همه به صورت همزمان برای شما کار می‌کنند. فقط کافی است روشن کنید و شروع به کاوش کنید.

هیچ چیز ناشناس نمی‌ماند و هیچ اراضی نیز محدودیتی ندارد. نقره، طلا یا جواهرات. پارک، مزرعه یا ساحل. قدرت VANQUISH با Multi-IQ را کشف کنید.

ویژگی ها :

  • عمق زنی: 1.2 تا 1.9 متر
  • استفاده تا عمق آب: 1 متر زیر آب
  • کشور سازنده: ماینلب استرالیا
  • وزن دستگاه: 1.3 کیلوگرم
  • توانایی: تشخیص همه فلزات گرانبها بخصوص سکه ها
  • گارانتی: 3 سال
  • پشتیبانی: تمام وقت

هر چه که دنبال می‌کنید، VANQUISH پوشش شما را دارد. به سادگی یکی از چهار حالت جستجو – سکه، آثار باستانی، جواهرات یا سفارشی – را انتخاب کنید، سپس شروع به حرکت کنید.

هر حالت پیش‌برنامه‌ریزی شده و بهینه‌سازی شده است تا به شما عملکرد بهترین را در هر زمان و هر مکان، پارک، مزرعه یا ساحل بدهد. حتی می‌توانید تنظیمات مورد علاقه خود را در یک حالت جستجوی سفارشی ذخیره کنید.

VANQUISH از زمین‌های دشوار خوشحالی می‌کند. این در شن و آب شور ساحل عملکرد برتری دارد و از سایر گنج‌یاب‌ها که نمی‌توانند با آن رقابت کنند، پیشی می‌گیرد. 25 بخش تمایز دهنده کنترل نهایی را بر روی فلزاتی که می‌خواهید قبول یا رد کنید فراهم می‌کنند.

ویژگی‌های ونکویش 540 پرو

تکنولوژی Multi-IQ

بهره‌گیری از تکنولوژی Multi-IQ، که یک نوآوری از Minelab است، به کاربر این امکان را می‌دهد که از توان چندین گنج‌یاب به صورت همزمان بهره‌مند شود. این تکنولوژی از ترکیب قدرت بیشترین عمق و دقت در تشخیص فلزات باعث افزایش کارایی و دقت جستجو می‌شود.

تکنولوژی SIMULTANEOUS MULTI-FREQUENCY

استفاده از تکنولوژی SIMULTANEOUS MULTI-FREQUENCY به کاربر این امکان را می‌دهد که در همان زمان بر روی چندین فرکانس مختلف فلزیابی کند. این ویژگی باعث افزایش حساسیت به فلزات مختلف و کاهش احتمالات خطای انسانی می‌شود.

حالت‌های جستجوی متنوع

VANQUISH 540 PRO با چهار حالت جستجوی پیش‌برنامه‌ریزی شده به نام‌های Coin، Relic، Jewellery و Custom ارائه شده است. هرکدام از این حالت‌ها به بهترین نحو برای عملکرد در شرایط مختلف، از جمله پارک، مزرعه یا ساحل، بهینه‌سازی شده‌اند.

عملکرد در همه اقلیم‌ها (ALL-TERRAIN)

VANQUISH 540 PRO به عنوان یک دستگاه فلزیاب گنج‌یاب و طلایاب All-Terrain شناخته می‌شود، به این معنا که می‌تواند در همه نقاط، از شن و ماسه تا خاک مرطوب و آب شور، به خوبی عمل کند.

مقاومت در برابر مختلفیت هوا

با قابلیت کارکرد در شرایط مختلف اقلیمی و هوایی، VANQUISH 540 PRO به کاربر این اطمینان را می‌دهد که می‌تواند در تمام فصول و در شرایط مختلف هوایی به خوبی عمل کند.

کنترل دقیق تمایز

دستگاه دارای 25 بخش تمایز دهنده است که به کاربر امکان می‌دهد که کنترل دقیقی بر روی فلزاتی که می‌خواهد قبول یا رد کند، داشته باشد.

صفحه نمایش LCD پیشرفته

صفحه نمایش LCD پیشرفته دستگاه، اطلاعات دقیقی از نوع فلزات شناسایی شده، عمق آن‌ها و وضعیت باتری را به کاربر ارائه می‌دهد.

حالت Customizable

امکان تنظیمات سفارشی به کاربر این امکان را می‌دهد تا تنظیمات مورد علاقه خود را برای یک حالت جستجوی سفارشی ذخیره و استفاده کند.

مشاوره قبل از خرید ونکویش 540 پرو از گلداسمیت

با مفتخریم که به عنوان شرکت گلداسمیت، شما را به تجربه‌ی بی‌نظیر ونکویش 540 پرو، یک مدل فلزیاب گنج یاب و طلایاب پیشرفته، دعوت می‌کنیم. با بیش از سه دهه تجربه در زمینه‌ی تولید ابزارهای جستجو و فلزیابی، گلداسمیت به عنوان یک نام قابل اعتماد و معتبر در عرصه‌ی فناوری گنج‌یابی شناخته می‌شود. در ادامه، به شما مشاوره‌هایی ارائه می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنید که ونکویش 540 پرو بهترین انتخاب برای نیازهای شماست.

تکنولوژی Multi-IQ

ونکویش 540 پرو با استفاده از تکنولوژی Multi-IQ از Minelab، به شما این امکان را می‌دهد که به صورت همزمان از چندین فرکانس مختلف برای جستجوی فلزات استفاده کنید. این تکنولوژی برتری در عمق، دقت و حساسیت را فراهم می‌کند.

حالت‌های جستجوی گسترده

با چهار حالت پیش‌برنامه‌ریزی شده (Coin، Relic، Jewellery و Custom)، ونکویش 540 پرو برای انواع جستجوها، از جمله جستجو در پارک‌ها، مزارع و سواحل، بهینه‌سازی شده است. حتی می‌توانید تنظیمات مورد علاقه خود را در یک حالت جستجوی سفارشی ذخیره کنید.

ALL-TERRAIN (همه‌زمینه)

ونکویش 540 پرو به عنوان یک دستگاه ALL-TERRAIN شناخته می‌شود، که به شما این امکان را می‌دهد در هر شرایط جغرافیایی و آب‌وهوایی به خوبی عمل کنید. از ساحل تا خاک‌های مرطوب، هیچ محدودیتی وجود ندارد.

کنترل دقیق تمایز

با 25 بخش تمایز دهنده، شما کنترل کاملی بر روی نوع فلزاتی که می‌خواهید شناسایی یا رد کنید، دارید.

این ویژگی به شما امکان انجام تنظیمات دقیق برای جستجو در محیط‌های مختلف را می‌دهد.

مقاومت در برابر شرایط سخت

گلداسمیت با ارائه ونکویش 540 پرو، یک ابزار قوی و مقاوم در برابر شرایط مختلف اقلیمی و هوایی، به شما اطمینان می‌دهد که می‌توانید در هر زمان و هر مکان با اعتماد به نفس جستجو کنید.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

گلداسمیت به عنوان یک شرکت معتبر، پشتیبانی کاربری و خدمات پس از فروش با کیفیت را به همراه ونکویش 540 پرو ارائه می‌دهد. با اعتماد به نام گلداسمیت، شما مطمئن هستید که در هر مرحله از استفاده خود از این دستگاه، به پشتیبانی حرفه‌ای دست خواهید یافت.

با انتخاب ونکویش 540 پرو از گلداسمیت، به دنبال یک تجربه فراتر از انتظارات خود در جستجوی گنجینه‌ها، طلا و اشیاء باستانی باشید.

تفاوت بین Vanquish 540 و 540 Pro چیست؟

ونکویش 540 Pro-Pack با دو کویل ضدآب V8 و V12، هدفون بلوتوث بی‌سیم، و ویژگی‌های پیشرفته نسخه استاندارد 540 همچون صفحه نمایش با نور پس‌زمینه قرمز، هدفون، پوشش باران، بند بازو، صفحه محافظ و صدای بی‌سیم بلوتوث aptX با تاخیر پایین، همه را با قیمت کمتر از £500 ارائه می‌دهد.

آیا خرید Minelab Vanquish 540 ارزش دارد؟

اگر قصد دارید در علم فلزیابی تازه‌کار شوید، Vanquish 540 از Minelab یک مکان عالی برای شروع است. با این حال، اگر به دنبال یک گزینه با قیمت مقرون به صرفه‌تر هستید، مدل 440 عملکرد مشابهی را با قیمت کمتر ارائه می‌دهد. اگر بودجه شما اجازه می‌دهد، مدل Equinox 600 یک پله بالاتر در عملکرد است که به شما امکانات بیشتری را فراهم می‌کند.

آیا ونکویش 540 پرو قادر به یافتن طلا است؟

تکنولوژی SIMULTANEOUS MULTI-FREQUENCY
هیچ چیز ناشناس نمی‌ماند و هیچ اراضی نیز محدودیتی ندارد. نقره، طلا یا جواهرات. پارک، مزرعه یا ساحل. قدرت ونکویش با تکنولوژی Multi-IQ را کشف کنید.

آیا می‌توانید از ونکویش 540 در باران استفاده کنید؟

ویژگی‌های Minelab Vanquish 540

با کویل V12 با ابعاد 12×9 اینچ به عنوان استاندارد، بیشتر از زمین‌ها را پوشش دهید و عمیق‌تر جستجو کنید. ونکویش دارای کویل‌های ضدآب تا 1 متر (3.3 فوت) و پنل کنترل مقاوم در برابر آب (با گزینه پوشش باران اختیاری) می‌باشد.

آیا می‌توان ونکویش 540 را به‌روز کرد؟

ماژول MUU (Minelab Update Utility) قادر است با فلزیاب شما سازگار باشد و تصمیم بگیرد کدام به روزرسانی در حال حاضر بر روی دستگاه شما نصب شده است. اگر به روزرسانی برای گنج یاب متال ونکویش 540 شما موجود باشد، رایانه شما پیغام “به‌روزرسانی برای گنج‌یاب شما موجود است را نمایش خواهد داد. روی دکمه زرد INSTALL کلیک کرده تا فرآیند نصب آغاز شود.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر