• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

مشخصات تکمیلی دستگاه ردیاب AKS اورجینال

مشخصات تکمیلی دستگاه ردیاب AKS اورجینال

مشخصات تکمیلی دستگاه ردیاب AKS اورجینال

مشخصات دستگاه ردیاب AKS

مشخصات تکمیلی دستگاه ردیاب AKS اورجینال

  • (شیش انتن)دارای تولید فرکانس واقعی
  • دارای ۳ نوع فلز و الماس
  • دارای حالت پین پوینتری به فاصله ۵۰ سانت
  • یک از مهمترین کیفیت های این ردیاب AKS است که در ردیاب های چینی AKS فاصله پین پوینتری ۵ سانت است
  • بورد ردیاب ۲۰۰۰متر
  • عمق ۲۰ متر واقعی

چند نکته مهم در تشخیص ردیابaks اصلی از قلابی

با خرید فلزیاب مدل  aks باید ببیند که این دستگاه ریموت دزدگیر اتومبیل نباشد چون تمامی ردیاب های چینی فقط ریموت دارد. مارک برجسته AKS روی لوله مشکی ۱۰ سانتی ردیاب مهم و ملاک نیست چون هم اصلی و هم قلابی AKSبرجسته دارد.

نکته مهم در قسمت قاب کمری که گیره داره ۵کلید هسش ۴ کلید سبز و ۱کلید قرمز که در ردیاب های اورجینال این ۵ کلید سفارش اروپا هست و با فشار دادن کلید قرمز (ریست) کلید پایین میره و به محض رها کردن کلید میزنه بالا و چراغ کلید هم روشن می شود.

در ردیاب های قلابی چینی یا ساخت داخل کلید ریست قرمز که فشار بدیم به داخل کلید بر نمیگرده به بیرون و پایین می ماند که از بی کیفیت ترین کلید شاسی های چینی هست و در بازار فروان موجود است.

مشخصات تکمیلی دستگاه ردیاب AKS اورجینال
مشخصات تکمیلی دستگاه ردیاب AKS اورجینال

نکته بعدی لوله مشکی ۱۰ سانتی که حالت پین پوینتری دارد اگر جلوی آن فلز قرار دهیم به عنوان مثال النگو بوق می زند. ردیاب های چینی موجود در بازار از فاصله ۵ سانتی بوق میزند . در ردیاب AKS اورجینال از فاصله ۴۰ الی ۵۰ سانتی ردیاب بوق میزند. از این دوحالت کلیت ریست قرمز با فشاردادنش و برگشت به بیرون مشخص میشه ردیاب AkS اورجینال هست یا نه .

نمایندگی فلزیاب شرکت گلد اسمیت :

فروش فلزیاب های اورجینال ، با ضمانت اصالت دستگاه برای اطمینان شما شرکت گلد اسمیت دارای زمین تست میباشد ، برای تست دستگاه مورد نظر قبل خرید

  1. دارای گارانتی برای تمامی دستگاها
  2. تعمیرات و ارتقا انواع دستگاها
  3. آموزش صفر تا صد فلزیاب مورد نظر شما

نتیجه گیری

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای 25سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره 09121611094 تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

آینده ردیاب ها با توجه به پیشرفت تکنولوژی، قابلیت‌ها و کاربردهای بسیار گسترده‌ای را به همراه خواهند داشت. این ابزارها با امکانات پیشرفته و هوش مصنوعی می‌توانند به کاربران خود اطلاعات دقیق‌تر و کاوش‌های مؤثرتری را ارائه دهند و نقش بزرگی در کاوش‌ها و کشف‌های آینده بازی کنند.

ردیاب ها به ابزارهایی مهم در زمینه‌های مختلف از کاوش باستان‌شناسی تا طلایابی و معدن‌کاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. با توجه به رشد سریع تکنولوژی، آینده فلزیابها نقش حیاتی در تحولات و پیشرفت‌های زیادی خواهند داشت. در این مطلب ، به بررسی آینده فلزیابها و تحولات پیشرو در این حوزه می‌پردازیم.

آینده ردیاب ها با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته نظیر هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی، و سنسورهای حساس به امواج الکترومغناطیسی، به دقت و سرعت بیشتری در تشخیص و تمیز بین انواع فلزات خواهند رسید. تکنولوژی‌های نوین به ما امکان می‌دهند تا بهبودات چشمگیری در کاوش‌ها و کشف‌های فلزات داشته باشیم.

یکی از جوانب مهم در طراحی آینده ردیاب ها، کاهش وزن و افزایش قابلیت حمل آنهاست. این امکان به کاربران این ابزارها اجازه می‌دهد تا به راحتی آنها را در محیط‌های مختلف حمل و استفاده کنند، از جمله مناطق دشوار و زمین‌های معدنی.

 

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر