• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
 • 0912-1611094

قیمت ردیاب الان تاراما

قیمت ردیاب الان تاراما

قیمت ردیاب الان تاراما

قیمت ردیاب الان تاراما

یکی از موفق ترین ردیاب ها و فلزیاب در بین تمامی شعاع زن ها و ردیاب ها ردیاب سوپر الان تاراما ( super alan tarama ) است. این ردیاب حاصل سال ها تحقیق و توسعه بر اساس آنچه نیاز مشتری است در دنیا عرضه شده است.

ردیاب سوپر آلان تاراما یکی از حرفه ایی ترین و بهترین ردیاب های موجود در بازار است. این دستگاه به علت دارا بودن محدود کننده فرکانس قادر است تا شعاع ۸۰۰ متر و عمق ۸ متر را کاوش کند.

اصل کار این ردیاب از طریق نیروی استاتیکی است که از بدن اپراتور می گیرد است. این شعاع زن و ردیاب پیشرفته به گفته اپراتور های فلزیاب بهترین عملکرد را در بین ردیاب ها دارا می باشد که به جهت کاوش برای بهترین گیرایی و اسکن طراحی و ساخته شده است.

با استفاده از ردیاب سوپر آلان تاراما شما قادر خواهید بود علاوه بر تشخیص فلزاتی همچون طلا و نقره به کشف معادن و تمام فلزات گرانبها بپردازید.

مشخصات ردیاب سوپر الان تاراما  :

 • توانایی شناسایی فلزات طلا ، نقره ، مس ، مفرغ
 • شناسایی حفره و فضای خالی تا ۸ متر
 • توانایی محدود کردن فرکانس برای جستجوی فلز مورد نظر
 • دارای آهن ربای ندیومی جهت حساسیت بیش از حد به فضای خالی
 • دارای دسته برنزی با روکش طلای ۲۴ عیار دو لایه
 • شعاع زنی تا ۸۰۰ متر
 • باتری قلمی
 • وزن کم ( قابلیت حمل آسان )
 • کاهش ۲۰ درصدی خطا نسبت به مدل های قبلی
 • دفترچه راهنمای فارسی
قیمت ردیاب الان تاراما
قیمت ردیاب الان تاراما

ردیاب ۲نفره آلان تارا

ردیاب الان تاراما ساخت Toprak Dedektör ترکیه می باشد. از گذشته تا به امروز، انسان نیاز به جستجو و ارزیابی انواع مواد معدنی را که برای او در زیر زمین ضروری و ارزشمند هست احساس کرده است.

نیازها راه را برای انسان ایجاد کرده که به مرور زمان روش هایی را توسعه دهند، این نیاز گاهی منابع آب و آب لازم برای زندگی ، گاهی فلزاتی مانند طلا، نقره، مس، برنز و گاهی سنگ های قیمتی که تمدن ها را قادر می سازد تا توسعه و پیشرفت کنند.

ردیاب SUPER ALAN TARAMA به علت دارا بودن محدود کننده فرکانس قادر است. که با حداقل خطای ممکن فلزات را ردیابی کند و در تست های انجام شده، این ردیاب قادر است تا 800 متر شعاع زنی کرده و تا عمق 8 متر فضای خالی و فلزات مختلف را شناسایی کند.

برای خرید فلزیاب و فروش فلزیاب می توانید با شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید. شرکت گلد اسمیت با بیش از۲۰ سال سابقه کار در زمینه خرید و فروش فلزیاب در تهران مستقر هستند. همچنین جهت مشاوره برای خرید طلایاب با مشاوران مجرب این شرکت در تماس باشید.

استفاده از فلزیاب به عنوان ابزاری برای یافتن گنج‌ها و طلا نیاز به دقت، تجربه، و شناخت از محیط جستجو دارد. با اعمال تکنیک‌های مناسب، آموزش‌های کافی، و انتخاب ابزار مناسب، می‌توانید به عنوان یک طلایاب ماهر به دنبال گنجینه‌ها بروید.

تکامل تکنولوژی فلزیاب‌ها از زمانهای قدیمی تا کنون

تکنولوژی فلزیاب‌ها از زمانهای قدیمی تاکنون یک پروژه پیچیده و مهم در جستجوی گنجینه‌ها، طلایابی، و کشف اجسام فلزی مختلف بوده است. در این مطلب ، به تاریخچه و تکامل فلزیاب‌ها از زمانهای باستانی تا فناوری امروزی خواهیم پرداخت.

فلزیاب‌های باستانی

در دوره باستان، انسان‌ها از ابزارهای ساده‌ای برای شناسایی فلزات استفاده می‌کردند. از سنگ‌ها و قطعات فلزی ساده برای این منظور استفاده می‌شد و این ابزارها توسط تجربه و شناخت شخصی بهبود می‌یافتند.

تکنولوژی فلزیاب‌های میانه‌ها

در دوره میانه‌ها، فلزیاب‌ها پیشرفت چشمگیری داشتند. از مغناطیس‌نماها و سنگ‌های مخصوص برای تشخیص فلزات استفاده می‌شد. این ابزارها در کشف گنجینه‌ها و اقلام ارزشمند مؤثر بودند.

اختراع دتکتورهای الکترونیکی

با پیشرفت فناوری الکترونیک، دتکتورهای الکترونیکی و تکنولوژی رادار در دهه‌های ۱۹۳۰ و ۱۹۴۰ اختراع شد. این اختراعات امکان شناسایی دقیقتر و افزایش حساسیت را فراهم کردند.

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر