شرکت معتبر خرید فلزیاب و فروش فلزیاب در تهران

نمایندگی معتبر خرید و فروش فلزیاب، گنجیاب و طلایاب در تهران و ایران

 • تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
 • 0912-1611094

قیمت ردیاب آلان تاراما

قیمت ردیاب آلان تاراما

قیمت ردیاب آلان تاراما

فهرست مطالب

قیمت ردیاب آلان تاراما

با خرید فلزیاب آلان که یکی از موفق ترین فلزیاب ها در بین تمامی شعاع زن ها و ردیاب ها ، ردیاب سوپر آلان تاراما است. این ردیاب حاصل سال ها تحقیق و تلاش و زحمت شرکت ترکیه ای Toprak Dedektör است و بر اساس آنچه نیاز مشتری است در دنیا تولید و عرضه شده است. ردیاب سوپر آلان تاراما یکی از حرفه ایی ترین و بهترین ردیاب های موجود در بازار است.

این دستگاه به علت دارا بودن محدود کننده فرکانس قادر است تا شعاع ۸۰۰ متر و عمق ۸ متر را کاوش کند. اصل کار این فلزیاب از طریق نیروی استاتیکی است که از بدن اپراتور می گیرد است. این شعاع زن و ردیاب پیشرفته به گفته اپراتور های فلزیاب یکی از بهترین عملکرد ها را در بین ردیاب ها دارد که کاوشگران میتونن با این دستگاه تجربه خوبی کسب کنند.

زمان استفاده از ردیاب سوپر آلان تاراما شما قادر خواهید بود علاوه بر تشخیص فلزاتی همچون طلا و نقره به کشف معادن و تمام فلزات گرانبها بپردازید.

مشخصات ردیاب سوپر الان تاراما  :

 • توانایی شناسایی فلزات طلا ، نقره ، مس ، مفرغ
 • شناسایی حفره و فضای خالی تا ۸ متر
 • توانایی محدود کردن فرکانس برای جستجوی فلز مورد نظر
 • دارای آهن ربای ندیومی جهت حساسیت بیش از حد به فضای خالی
 • دارای دسته برنزی با روکش طلای ۲۴ عیار دو لایه
 • شعاع زنی تا ۸۰۰ متر
 • باتری قلمی
 • وزن کم ( قابلیت حمل آسان )
 • کاهش ۲۰ درصدی خطا نسبت به مدل های قبلی
 • دفترچه راهنمای فارسی
قیمت ردیاب آلان تاراما
قیمت ردیاب آلان تاراما

ردیاب ۲نفره آلان تارا

ردیاب الان تاراما ساخت Toprak Dedektör ترکیه می باشد. از گذشته تا به حال، انسان نیاز به جستجو و ارزیابی انواع مواد معدنی را که برای او در زیر زمین ضروری و ارزشمند هست احساس کرده است.

نیازها راه را برای انسان ایجاد کرده که به مرور زمان روش هایی را توسعه دهند، این نیاز گاهی منابع آب و آب لازم برای زندگی ، گاهی فلزاتی مانند طلا، نقره، مس، برنز و گاهی سنگ های با ارزش و قیمتی که تمدن ها را قادر می سازد تا توسعه و پیشرفت کنند.

ردیاب سوپر آلان تاراما به علت دارا بودن محدود کننده فرکانس قادر است که با حداقل میزان خطای ممکن فلزات را ردیابی میکند و در تست هایی که انجام شده ، این ردیاب قادر است تا 800 متر شعاع زنی کرده و تا عمق 8 متر فضای خالی و فلزات مختلف را شناسایی کند.

برای خرید فلزیاب و فروش فلزیاب می توانید با شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید. شرکت گلد اسمیت با 25 سال سابقه کار در زمینه خرید و فروش فلزیاب در تهران مستقر هستند.

آشنایی با انواع فلزیاب‌ها
هر فلزیاب نقاط قوت و ضعف خود را دارد. آشنایی کامل با انواع فلزیاب‌ها و توانایی‌های آنها اولین قدم به سوی حرفه‌ای شدن است.

آموزش اصول اولیه
مفاهیم مهمی مانند امواج الکترومغناطیسی، عمق تشخیص، حساسیت، و تنظیمات دستگاه را بفهمید. آشنایی با این اصول اساسی اطمینان حاصل می‌کند که تصمیم‌گیری‌های شما در زمینه گنج‌یابی بهینه باشد.

آموزش تشخیص صداها و سیگنال‌ها
یادگیری تشخیص صداها و سیگنال‌های فلزیاب در حین جستجو بسیار حائز اهمیت است. هر فلز نقشه صدایی منحصر به فرد دارد که با تجربه می‌توانید تفسیر کنید.

نتیجه گیری

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای 25 سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره 09121611094 تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

 


Rate this post

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

جستجو در سایت


آخرین مقالات


انواع دستگاه برای خرید فلزیاب


اسکنر روور سی ۲
جت اسکن Z4 V200
جت اسکن Z8 V200
جت اسکنJet Scan Z100
ردیاب TOM X60
جت-اسکن-zw100
تماس با کارشناسان ما