• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

خرید فلزیاب vlf

خرید فلزیاب vlf

خرید فلزیاب vlf

فلزیاب vlf

فلزیاب: به دستگاهی گفته میشود که بجز اینکه فلزات را تشخیص می دهند ، با خرید فلزیاب vlf توانایی اسکن کردن و ارایه تصویر فلزات مورد نظر را نیز دارند. فلزیاب تصویری سیستم های فلزیاب جت اسکن امریکایی  رو دارد که در ایران مشتریان زیادی دارد و فروش بسیار خوبی دارد. البته هیچ دستگاهی وجود ندارد که قابلیت ارایه تصویر به صورت زنده و عکس واقعی فلزات را نمایان کند.

ردیاب :

ردیاب ها ، سیستم هایی هستند که برای پیدا کردن هدف های مخفی در زمین های بزرگ و محیط هایی که افراد از خود هدف اطلاعاتی ندارند استفاده میشوند در این مواقع ردیاب با فرکانس گیری ارسال و دریافت از حدود محل آگاه خواهند شد.

ردیاب های دستگاه فلزیاب تصویری دارای تفکیک فلزات هستش و تقریبا خطا دارند. بعضی از ذرات ، مزاحم کار ردیاب ها هستند که این داستان در انواع مختلف شرکت های تولید کننده کم و یا زیاد دیده می شوند . به این نکته توجه داشته باشید که ردیاب ها ، بستگی به جنس و نوع خاک و مواد معدنی منطقه دارد که ببینیم سازگار است یا خیر.

فلزیاب بوقی ( پالسی و وی ال اف ):

فلزیاب بوقی:این فلزیاب وقتی که شما از هدف مورد نظر اطلاعات کافی دارید به کار شما میاد. بعضی از فلزیاب های بوقی دارای تفکیک هستند و بعضی ها هم دارای تفکیک نیستند !!! بعضی از فلزیاب های اورجینال که دارای تفکیک هستند نیز به دو دسته تقسیم میشوند:

الف : فلزیاب با تفکیک دقیق طلا (جاست گلد)

ب : خرید فلزیاب با تفکیک (با ارزش و بی ارزش )

ج : فلزیاب هایی که قدرت تفکیک ندارند را فلزیاب آل متال نیز گفته میشوند.

بیشتر اوقات اپراتوران ها دستگاه فلزیاب با کیفیت ، از سیستم های بوقی به دلیل راحتی کار استفاده میکنند. اپراتوری در خرید دستگاه فلزیاب بوقی خیلی ساده هست و علت استفاده زیاد از این سری فلزیاب کارکرده های بوقی همین است.

فلزیاب های VLF:

بعضی از این نوع فلزیاب ها خیلی سبک و کم حجم هستند و دیسک 25سانتی دارند. در قیمت فلزیاب VLF ، عمق کاوش در زمین کمتر از یک متر است و عمق زنی کمی پایین تری دارند.

مزیت ها ی دستگاه فلزیاب  VLF :

این نوع دستگاه فلزیاب ، قابلیت تفکیک پذیری بسیار بالایی دارند و قدرت تفکیک پذیری این دستگاه ها بیشتر از دستگاه های پالسی است. مصرف باتری این نوع  فلزیاب ها نسبت به سیستم  های دیگه بسیار کمتر است .

معایب دستگاه فلزیاب  VLF :

عمق زنی و کاوش با این نوع فلزیاب ، کمتر از فلزیاب پالسی است. در شرایط و محیط های خاص ، این دستگاه ها نمیتونند کار کنند. شدت عمق زنی این دستگاه ها بسیار پایین می آید و همچنین در زیر آب ویژگی نه چندان زیادی ندارند و به خوبی نمی توان کاوش کرد.

خرید فلزیاب vlf
خرید فلزیاب vlf

مزایای فلزیاب پالسی :

از نکات بسیار مهم این دستگاه فلزیاب ،بالا بودن حساسیت آن به ذرات موجود در زمین است. از اونجایی که خاک کشور ایران دارای آلودگی های بسیار زیادی هستش ، این دستگاه در برابر آلودگی های زمین واکنش نشان می دهد از دیگر مزایای فلزیاب پالسی عمق کاوش این دستگاه نسبت به فلزیاب VLF بیشتر است .

معایب فلزیاب پالسی :

فلزیاب پالسی حساسیت کمتری نسبت به فلزات با ارزش مثل طلا را داره و قدرت تفکیک پذیری آن کمتر از سیستم  های دیگه هست.

نمایندگی فلزیاب شرکت گلد اسمیت :

فروش فلزیاب های اورجینال ، با ضمانت اصالت دستگاه برای اطمینان شما شرکت گلد اسمیت دارای زمین تست میباشد ، برای تست دستگاه مورد نظر قبل خرید

  1. دارای گارانتی برای تمامی دستگاها
  2. تعمیرات و ارتقا انواع دستگاها
  3. آموزش صفر تا صد فلزیاب مورد نظر شم

 

نتیجه گیری

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تاازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای 25سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره 09121611094 تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر