شرکت معتبر خرید فلزیاب و فروش فلزیاب در تهران

نمایندگی معتبر خرید و فروش فلزیاب، گنجیاب و طلایاب در تهران و ایران

 • تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
 • 0912-1611094

فلزیاب COBRA GX 8000

فلزیاب COBRA GX 8000

فلزیاب COBRA GX 8000

فهرست مطالب

فلزیاب COBRA GX 8000

توضیحات فلزیاب COBRA GX 8000 :

در مقاله زیر میخواهیم درمورد فلزیاب COBRA GX 8000 توضیح دهیم. فلزیاب کبرا جی ایکس 8000 یکی از جدیدترین محصولات شرکت آلمانی مگا لوکیتورز است. یکی از مشکلاتی که کاوشگران همواره با آن روبرو هستند وسیع بودن محوطه کاوش است. و جستجوی یک محوطه وسیع به وسیله با خرید فلزیاب معمولی ممکن است روزها به طول بینجامد. در چنین شرایطی استفاده از یک فلزیاب آنتن راداری برای تعیین محل دفینه بسیار راهگشا است. فلزیاب COBRA GX 8000 با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا توانسته است. به یکی از بهترین دستگاههای گنج یاب موجود در بازار جهانی تبدیل شود. مجموعه‌ای از فناوری های پیشرفته این دستگاه را به یک فلزیاب حرفه‌ای تبدیل کرده است که می تواند تمامی نیازهای یک کاوشگر حرفه‌ای را رفع کند.

 

فلزیاب COBRA GX 8000 شرکت گلد اسمیت 09121611094
فلزیاب COBRA GX 8000
فروش فلزیاب و طلایاب در شرکت گلد اسمیت 09121611094

 

از فلزیاب COBRA GX 8000 هم می توان به منظور گنج یابی و دفینه یابی استفاده کرد. و هم برای کاوش های باستان شناسی زیرا این دستگاه علاوه بر توانایی پیدا کردن انواع فلزات قادر است. تا حفره ها و راهروهای زیرزمینی را نیز با دقت بسیار بالای تشخیص داده و همانطور که می دانید. پیدا کردن راهروهای زیرزمینی اصلی ترین راه برای پیدا کردن اتاقک ها و مقبره های مدفون می باشد. این دستگاه دارای سیستم آنتن راداری نیز می باشد که طراحی آن به گونه ای است. که هم می توان از آنتن های آن به صورت یک نفره و هم به صورت دو نفره استفاده کرد. و شعاع کاوش در حدود ۲۰۰۰ متر است که در نوع خود بی نظیر می باشد. در این حالت امکان انتخاب مقدار فرکانس کارکرد نیز وجود دارد که از آن می توان برای پیدا کردن فلز مورد نظر استفاده کرد.

 

دستگاه آنتن ها به سیستم کنترل مرکزی وصل شده و فلزیاب COBRA GX 8000

پس از خطاگیری و حذف سیگنال های مزاحم اطلاعات بسیاری را بر روی نمایشگر برای اپراتور فلزیاب به نمایش می‌گذارند. حداکثر عمق قابل دسترس در این دستگاه ۴۰ متر بوده که با توجه به جنس خاک و محیط کاوش ممکن است تغییر کند. این دستگاه قابلیت جستجو برای انواع فلزات مغناطیسی و غیر مغناطیسی مانند طلا را دارا می باشد. و علاوه بر این می تواند سنگ های قیمتی و الماس را نیز جستجو کند. فلزیاب COBRA GX 8000 با انواع خاک سنگی – ماسه ای – طبیعی – مرطوب – با مواد معدنی بالا و با مواد معدنی کم سازگار بوده و دارای کمترین خطا و اشتباه می باشد.

 

فلزیاب COBRA GX 8000 شرکت گلد اسمیت 09121611094
فلزیاب COBRA GX 8000
فروش فلزیاب و طلایاب در شرکت گلد اسمیت 09121611094

 

یک گنج یاب با شعاع کاوش خارق العاده

فلزیاب کبرا جی ایکس 8000 یکی از جدیدترین محصولات شرکت آلمانی مگا لوکیتورز است. یکی از مشکلاتی که کاوشگران همواره با آن روبرو هستند وسیع بودن محوطه کاوش است و جستجوی یک محوطه وسیع به وسیله یک فلزیاب معمولی ممکن است روزها به طول بینجامد. در چنین شرایطی استفاده از یک فلزیاب آنتن راداری برای تعیین محل دفینه بسیار راهگشا است. فلزیاب COBRA GX 8000 با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا توانسته است به یکی از بهترین دستگاههای گنج یاب موجود در بازار جهانی تبدیل شود. مجموعه‌ای از فناوری های پیشرفته این دستگاه را به یک فلزیاب حرفه‌ای تبدیل کرده است است که می تواند تمامی نیازهای یک کاوشگر حرفه‌ای را رفع کند.

درباره دستگاه طلایاب Cobra GX 8000 :

COBRA GX 8000 دارای قدرتمندترین فناوری آلمانی شرکت Geo Ground مستقر در آلمان برای فلزیابی و اکتشاف طلا در جهان با عملکرد بالا و نتایج دقیق و تجهیزات قابل اعتماد است. با GX 8000 بهترین و قابل اعتمادترین دستگاه فلزیاب برای شناسایی گنجینه های مدفون شده در زیر زمین، اشتیاق خود را برای کشف گنج ها آزاد کنید. با شش سیستم جستجوی مختلف که مطابق با اکثر فناوری‌ های جستجوی فلزی که تا به امروز کشف شده‌اند کار میکنند . این امکان را به جستجوگر میدهد تا از آن در انواع کاربردهای عملی در زمینه فلزیابی و کشف گنج استفاده کند. آشکارساز با کارایی بالا که توسط GEODROUND ساخته شده است دارای آخرین فناوری ساخت آلمان برای ارائه نتایج قابل اعتماد است.

 

قبل از شروع جستجو با دستگاه کبرا GX 8000 پارامترهای مختلفی را میتوان تنظیم کرد که عبارتند از :

گونه های فلزی (کاربر میتواند از بین 12 برنامه جستجو برای انواع مختلف فلزات آهنی و گرانبها انتخاب کند.)

 

برنامه های موجود :

 • گنج طلا
 • سنگ معدن طلا
 • رگه های طلا
 • نقره
 • برنز
 • فلز مس
 • الماس
 • سنگهای قیمتی
 • پلاتین
 • آهن

 

فلزیاب COBRA GX 8000 شرکت گلد اسمیت 09121611094
فلزیاب COBRA GX 8000
فروش فلزیاب و طلایاب در شرکت گلد اسمیت 09121611094

 

حفره هاویژگی های فلزیاب COBRA GX 8000 :

 • دارای صفحه نمایش 5 اینچی کاملا رنگی
 • دارای میکروکنترلر mhz 128
 • 5 مد مختلف جست و جو
 • انتقال دیتا به صورت کاملا بی سیم
 • پشتیبانی از چندین زبان مختلف از جمله فارسی
 • قابلیا انتخاب نوع خاک ، فاصله و عمق جست و جو
 • دستگاه بیونیک همراه با صفحه نمایش رنگی 2.4 اینچی
 • سیستم تشخیص مغناطیسی و یونی
 • دارای رابط کاربری بسیار ساده
 • دارای دسته آنتن های یک و دو نفره
 • شعاع کاوش تا 2000 متر
 • عمق کاوش 40 متر
 • دارای 12 برنامه مختلف جست و جو ( دفینه طلایی ، سنگ طلا ، رگه های طلا ، نقره ، برنز ، مس ، الماس ، سنگ های قیمتی ، پلاتین ، آهن ، حفره یاب و حالت جست و جوی آزاد )
 • دارای شارژر و کیف همراه

 

تحلیل و بررسی حالت های جستجو در دستگاه گنج یاب جی.ایکس کبرا :

حالت تک دوربرد :در این حالت جستجو دستگاه توسط یک نفر اداره میشود کاربر دو آنتن مسی را با دو دست نگه میدارد.آنتن ها با کابل به واحد دوربرد متصل میشوند که صفحه نمایش آن اطلاعات مختلفی در مورد برنامه جستجو، نوع خاک، عمق و فاصله را نشان میدهد واحد دوربرد به نوبه خود سیگنال هایی را از واحد زمین متصل به واحد اصلی دریافت میکند این سیستم در مناطق باز بزرگ برای بررسی وجود گنج یا فلزات ارزشمند در منطقه مورد نظر استفاده میشود منطقه جستجو با استفاده از حالت دوربرد به کوچکترین شعاع ممکن محدود میشود.

 

سیستم های جستجوی دوربرد :سیستم‌ های جستجوی دوربرد شامل دو زیر سیستم هستند که جستجوگر میتواند با استفاده از یکی از دو روش جستجو کند. علاوه بر این یک گزینه حالت رایگان در هر دو روش برای تنظیم دقیق فرکانس جستجو وجود دارد زیرا کاربر میتواند مقدار سفارشی را برای نوع فلز خاص انتخاب کند.1. سیستم جستجوی تک نفره (سیستم تک نفره)2. سیستم جستجوی دوگانه (سیستم دو نفره)

 

09121611094
راه ارتباطی در واتساپ

 

نمایندگی فلزیاب شرکت گلد اسمیت :

فروش فلزیاب های اورجینال ، با ضمانت اصالت دستگاه برای اطمینان شما شرکت گلد اسمیت دارای زمین تست میباشد،برای تست دستگاه مورد نظر قبل خرید

 1. دارای گارانتی برای تمامی دستگاها
 2. تعمیرات و ارتقا انواع دستگاها
 3. آموزش صفر تا صد فلزیاب مورد نظر شما

 

نتیجه گیری

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای 25سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت،زمین تست،خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره 09121611094 تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

 

هرآنچه که باید درباره فلزیاب، گنج یاب و طلایاب بدانید..

 

Rate this post

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

جستجو در سایت


آخرین مقالات


انواع دستگاه برای خرید فلزیاب


اسکنر روور سی ۲
جت اسکن Z4 V200
جت اسکن Z8 V200
جت اسکنJet Scan Z100
ردیاب TOM X60
جت-اسکن-zw100
تماس با کارشناسان ما