• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

فلزیاب چند کاره خرید فلزیاب از گلد اسمیت

فلزیاب چند کاره خرید فلزیاب از گلد اسمیت

فلزیاب چند کاره خرید فلزیاب از گلد اسمیت

فهرست مطالب

اهمیت فلزیاب های مکمل در دفینه یابی

فلزیاب چندکاره-فلزیاب های مکمل در دفینه یابی: با توجه به پیشرفت فلزیاب ها استفاده و خرید فلزیاب از آن ها نیز افزایش یافته و بر اساس نوع سیستم کارکرد آنها، هر یک برای کاربرد خاصی مورد استفاده قرار میگیرند. البته کاوشگری، به محل کاوش و نوع هدف هم بستگی دارد. گاهی اوقات با یک دستگاه هم به نتیجه میرسیم اما برخی مواقع نیاز پیدا میکنیم تا از دستگاه دیگری مانند اسکنر، نقطه زن یا شعاع زن استفاده کنیم.

دستگاه های فلزیاب به صورت کلی دو سیستم اصلی دارند. این دو سیستم عملکرد و کارایی های متفاوتی دارند. سیستم وی ال اف می تواند فلزات را در عمق کمتر از دو متر کاوش کند. و دستگاه های پالسی می توانند به راحتی عمق بالاتر از چهار متر را کاوش کنند. سیستم وی ال اف بیشتر مصرف تفریحی دارد و زیاد در کشورهایی مانند ایران مصرف نمی شود. اما دستگاه های پالسی که همان دفینه یاب های نقطه زن هستند کاربرد بسیار زیادی در این مناطق دارند.

فلزیاب چند کاره
خرید فلزیاب-فلزیاب چندکاره

 

آشنایی با دستگاه فلزیاب چند کاره :

فلزیاب های چند کاره : به خاطر اینکه ترکیبی از چند نوع سیستم کاوش هستند دارای قابلیت و عملکرد های متنوعی می باشند. و عملا با خرید یک دستگاه شما صاحب چند دستگاه خواهید شد. و این در حالی است که قیمت تک تک آنها را پرداخت نکرده اید.  بهترین و کار آمدترین دستگاه های مکمل که می توانند در دفینه یابی کمک کنند فلزیاب آنتن راداری ، اسکنرها و یون یاب ها هستند.

 

فلزیاب آنتن راداری

فلزیاب چندکاره-فلزیاب آنتن راداری : فلزیاب فرکانسی یا آنتنی یکی از مدل های دستگاه فلزیاب موجود در بازار است که بر اساس فرکانس کاری فلزات کار می کند و اپراتور به راحتی می تواند با تغییر فرکانس تعبیه شده بر روی دستگاه به دنبال اهداف خاصی بگردد. بوسیله ردیاب ها میتوان محدوده اهداف و مسیر و جهت قرار گیری دفینه ها از طریق ردیابی فرکانس را کشف کرد.

ردیاب ها یا دستگاه های آنتن راداری دو دسته آنتن هستند که می توانند محیطی در حدود دو هزار متر مربع را کاوش کنند. این دستگاه ها می توانند کاوشگران را تا نزدیکی هدف راهنمایی کنند و سرعت کاوش را به مراتب بالاتر ببرند. این سیستم کمکی به دو صورت فرکانسی و خوراک خور کار می کند. و نمونه هایی هم وجود دارد که (مانند زیکو X2 محصول کمپانی آی کا پی وی) می توانند به هر دو صورت عملکرد مناسبی داشته باشند.

فلزیاب چند کاره
خرید فلزیاب-فلزیاب چندکاره

یون یاب

فلزیاب چند کاره : دسته های یون یاب می توانند به راحتی گازهای طلا را دریافت کنند و کاوشگران را به سمت هدف راهنمایی کنند. این دسته ها می توانند کارایی مناسبی در محیط های بسته مانند غار ها و زمین های یونیزه شده و آلوده دارند.

09121611094

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر