• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

فلزیاب قدس

فلزیاب قدس

فلزیاب قدس

فلزیاب قدس

شرکت فلزیاب گلد اسمیت در قدس: یکی از شرکت های خرید فلزیاب و فروش قدیمی و کهنه کار فلزیاب میباشد. حداقل ۴ برابر سابقه ی کار امثال شرکت هایی همچون … را دارد. این شرکت از سال ۸۰ به طور مستقیم وارد بازار فلزیاب شده و با خدماتی چون واردات صادرات تولید توزیع فروش و خرید و تعمیر و ارتقا درخدمت اپراتوران بود و هست.از خصوصیات بارز شرکت گد اسمیت و تمام کارکنان این شرکت میتوان به پیشرفت روزافزون و خدمات و پشتیبانی اشاره کرد.

فلزیاب قدس
فلزیاب قدس

فلزیاب قدس

نمایندگی فلزیاب گلد اسمیت در شهر قدس  یکی از بزرگترین تولید کنندگان و فروشندگان دستگاه فلزیاب، طلایاب، گنج یاب و معدن یاب در خاورمیانه می باشد این شرکت توانسته است در سال 1380 یکی از شرکت های برتر در زمینه خرید و فروش محصولات فلزیابی باشد،

شرکت گلد اسمیت با بیشتر از 20 سال سابقه پرافتخار و درخشان در زمینه تولید، خرید و فروش انواع دستگاه فلزیاب، طلایاب، گنج یاب و مین یاب به صورت مجاز و کاملا قانونی در شهر تهران و استان تهران می باشد، در طی نظر سنجی که بین خریداران فلزیاب به عمل آماده است

فروشگاه ویکی فلزیاب توانسته است با دریافت بالاترین رای از مشتریان خود یکی از شرکتهای فروش فلزیاب در استان تهران باشد. در نمایندگی فلزیاب می توانید خدماتی از قبیل آموزش، تعمیر و ارتقاءفلزیاب و گنج یاب و طلایاب دریافت کنید.

شرکت گلد اسمیت 09121611094
شرکت گلد اسمیت 09121611094

۱-تعمیر سخت افزاری فلزیاب:

یکی از مهمترین قسمت های تعمیرات فلزیاب در شرکت گلد اسمیت در قدس است. فلزیاب ها دارای بخش های متعدی هستند. ما در شرکت گلد اسمیت تعمیر و ترمیم قطعاتی مانند: لوپ ، برد اصلی ، سنسور ها ، باتری و… را با کیفیت بالا انجام می دهیم.

۲-تعمیر نرم افزاری فلزیاب:

بخش دیگری از تعمیرات فلزیاب در شرکت فلزیاب و طلایاب قدس بخش نرم افزار فلزیاب ها است. نصب و فعال سازی انواع برنامه های دستگاه مختلف به بهترین شکل ممکن توسط مهندسین شرکت  و گنجیاب قدس . متاسفانه مشاهده شده در اکثر موارد ویروس ها نرم افزار های فلزیاب ها را تخریب میکنند. و باعث آسیب های برگشت ناپذیر به دستگاه می شوند. ما نرم افزار ها و برنامه ها را ضمانت و در اختیار شما قرار می دهیم.

با فلزیاب ها میتوان چه کار هایی کرد

فلزیاب ها را می توان برای یافتن اقلامی مانند سکه، جواهرات یا سلاح هایی که ممکن است دفن یا مخفی شده اند استفاده کرد. آنها همچنین می توانند برای تأیید مکان مظنون هنگام جستجوی یک فرد گم شده استفاده شوند. فلزیاب ها همچنین برای جستجوی اقلام گمشده در محدوده وسیعی از مناطق از جمله رودخانه ها، سواحل و جنگل ها استفاده می شوند.

فلزیاب وسیله ای است که برای تشخیص اجسام فلزی که ممکن است در زیر زمین پنهان شده یا در مواد دیگر مدفون شده باشند استفاده می شود. فلزیاب ها اغلب توسط افرادی که به دنبال سکه، جواهرات و سایر اقلام ارزشمند هستند استفاده می شوند، اما می توانند در زمینه های دیگر مانند باستان شناسی، ساخت و ساز و کشاورزی نیز مورد استفاده قرار گیرند.

فلزیاب از چند جزء تشکیل شده

فلزیاب ها اساسا از دو جزء تشکیل شده اند: سر آشکارساز و جعبه کنترل. سر آشکارساز وسیله ای است که با باتری کار می کند و میدان الکترومغناطیسی از خود ساطع می کند. هنگامی که فلز از این میدان عبور می کند، سر آشکارساز صدا یا سیگنال دیگری را به کاربر منتشر می کند. جعبه کنترل بخش مرکزی فلزیاب است که لوازم الکترونیکی را برای تفسیر سیگنال و پیگیری عملکرد دستگاه در خود جای می دهد.

 

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر