• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

فلزیاب سکه یاب

فلزیاب سکه یاب

فلزیاب سکه یاب

فلزیاب سکه یاب ، یک دستگاه الکترونیکی است که برای تشخیص و جستجوی سکه های فلزی در خاک یا روی سطح جستجو می کند. این دستگاه با استفاده از اصل امواج الکترومغناطیسی، به دنبال مواد فلزی مثل سکه ها و جواهرات می گردد و آنها را تشخیص می دهد.

خرید فلزیاب از گلد اسمیت
خرید فلزیاب از گلد اسمیت

انواع فلزیاب

دستگاه های فلزیاب اغلب به دو دسته VLF ( فرکانس پایین ) و PL یا ( فرکانس بالا ) تولید می شوند. این دستگاه ها برای مصارف تفریحی، گنجیابی، امنیتی و جنگی استفاده می شوند. کارایی دستگاه های وی ال اف در جهان بیشتر است. این سیستم می تواند در مصارف تفریحی و امنیتی بسیار کارآمد باشد. در واقع می توانیم فلزیاب متداول در جهان را وی ال اف بدانیم. این دستگاه ها می توانند در عمق کمتر از دو متر کاوش کنند. اما دستگاه های پالسی بسیار خاص تر هستند و بیشتر مصرف دفینه یابی دارند. این سیستم می تواند عمق بالاتر از سه ونیم متر هم کاوش کند. در این دستگاه ها ما می توانیم از لوپ های مختلف و اسکنر های متفاوت را به کار گیریم.

سکه یاب

اما دستگاه هایی که می توانند سکه یابی کنند باید خصوصیات ویژه ای داشته باشند. سیستم این دستگاه ها را به صورت کلی پالسی است و می تواند عمق کاوش بالایی داشته باشد. خصوصویت دیگر در این دستگاه ها این است که می توانند فلزات با ارزش از کم ارزش را تفکیک کنند. این کار را با دقت انجام دهند. مهمترین تستی که می توانید در هنگام خرید دستگاه انجام دهید این است که یک سکه را در ارتفاع 60 سانتی قرار دهید و دستگاه با لوپ های مختلف باید آن را شناسایی کند. بالانس اتوماتیک در این دستگاه ها بسیار مهم هستند. چرا که باید ثبات لازم را داشته باشند. و هدف را از دست ندهند. پس در هنگام خرید حتمأ به این نکته توجه کنید. سرعت و کاربری آسان در دستگاه های سکه یاب هم بسیار تعیین کننده است باید دستگاه شما به محض مواجه شدن با هدف؛ آنرا شناسایی کند.

فرکانس کاری فلزیاب سکه یاب

سکه ها به مرور زمین درون زمین فرو میروند پس اگر شما به دنبال سکه های قدیمی تر هستید باید عمق بیشتری را کاوش کنید. فلزیاب های ساده تر و حتی میان رده ها نیز ممکن است سکه ای را در زمین پیدا کنند سیگنال آن را به عنوان سیگنال مزاحم و حتی سیگنال زمین در نظر بگیرند. فلزیاب های با فرکانس پایین بین 2 تا 4 کیلوهرتز عمق بیشتری را نسبت به آن هایی که بین 5 تا 10 کیلوهرتز هستند کاوش میکند و از آنجایی که کمپانی های تولید کننده فلزیاب ، دستگاههای خود را برای تمامی اهداف و شرایط زمین تولید میکنند معمولا فرکانس کاری آن ها بین 5 تا 10 کیلوهرتز است. همچنین طلایاب ها نیز از تکنولوژی متفاوتی به نام Pulse Induction استفاده میکنند که برای سکه یابی مناسب نیستند.

فلزیاب سکه یاب

پس در نظر داشته باشید که فلزیاب با فرکانس کاری پایین برای سکه یابی مناسب تر هستند. اما اگر فلزیابی میخواهید که هم عمق زیادی را کاوش کند و هم برای اهداف دیگر بتواند به خوبی عمل کند پس به فلزیابی با تکنولوژی چند فرکانسه ( Multiple Frequency Technology ) نیاز دارید. با این اوصاف اگر دوست دارید یک فلزیاب چند فرکانسه داشته باشید بهتر است که نگاهی به فلزیاب های تولیدی کمپانی Minelab داشته باشید. آن ها تکنولوژی ای به نام Full Band Spectrum یا به اختصار FBS دارند که موجب میشود دستگاههای تولیدی این شرکت با فرکانس بین 1.5 تا 100 کیلوهرتزی به صورت همزمان کار کنند.

نمایندگی فلزیاب شرکت گلد اسمیت

فروش فلزیاب های اورجینال ، با ضمانت اصالت دستگاه برای اطمینان شما شرکت گلد اسمیت دارای زمین تست میباشد،برای تست دستگاه مورد نظر قبل خرید

  1. دارای گارانتی برای تمامی دستگاها
  2. تعمیرات و ارتقا انواع دستگاها
  3. آموزش صفر تا صد فلزیاب مورد نظر شما
نتیجه گیری

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای 25 سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت،زمین تست،خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره 09121611094 تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر