شرکت معتبر خرید فلزیاب و فروش فلزیاب در تهران

نمایندگی معتبر خرید و فروش فلزیاب، گنجیاب و طلایاب در تهران و ایران

  • تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

شاخص های مهم فلزیاب

شاخص های مهم فلزیاب

شاخص های مهم فلزیاب

شاخص های مهم فلزیاب

نکات های مهم فلزیاب به مفهوم کلی یعنی وسیله ای که توانایی کشف فلز را داشته باشد. یعنی بتواند از میان خاک ها و سنگ ها فلز را پیدا و تشخیص دهد. کسانی که از دستگاه های فلزیاب استفاده می کنند می دانند که ویژگی های مختلف دستگاه می تواند در رسیدن اهدافی که کاوشگر دارد بسیار کمک کند.

با پیشرف علم و تکنولو‍ی مفهوم فلزیاب گسترش پیدا کرد و دیگر اپراتورها بدنبال وسیله ای نبودند که فقط بتواند فلز را کشف کند بلکه انتظار تفکیک ثبات عالی نیز داشتند همین دلیل است که از میان مارک ها و انواع مختلفی که در بازار وجود دارد باید با اطلاعات دقیق برای خرید بهترین و مناسب ترین محصول مورد نظر اقدام نمود.

یکی از مهم ترین و اساسی ترین نکات در خرید دستگاه طلایاب این است برای خرید این محصولات نباید زیاد به مارک و برند توجه نمود و بیشتر به کیفیت و امکانات دستگاه توجه کنید.

۱- فلزیاب بتواند علاوه بر کشف فلز تفکیک نیز داشته باشد
۲- بتواند ذرات را حذف کرده و مانعی در زمینهای ذرات دار ایجاد نکند
۳- ثبات خوبی داشته باشد و زود از بالانس خارج نشود
۴- کارکرد با آن آسان باشد و منوی آن قابل فهم باشد

شاخص های مهم فلزیاب
شاخص های مهم فلزیاب

مشاوره قبل از خرید فلزیاب

عزیزانی که قصد خرید هر نوع فلزیابی را دارند میتوانند از کارشناسان شرکت ما یعنی گلد اسمیت مشاوره رایگان بگیرند. دوستان عزیز، لطفا هیچوقت برای خرید دستگاه عجله نکنید.

فروش انواع دستگاه فلزیاب

پیشرفته ترین مرکز فروش فلزیاب و طلایاب تصویری -لیزری- جی پی آر-سنسوری-نقطه زن- شعاع زن و… شرکت گلد اسمیت در خدمت شما است که با 25 سال سابقه کاری در امر فروش انواع فلزیاب، معدن یاب، و….جز قدیمی ترین ها و معتبرترین ها میباشد.

نتیجه گیری

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای 25 سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره 09121611094 تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

استفاده از حسگرهای خاص

حسگرهای آبی در گنج‌یابی زیر آب، حسگرهای آبی با توانایی شناسایی فلزات در محیط آبی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در این محیط‌ها توجه به عوامل مثل شوری آب نیز حائز اهمیت است. حسگرهای زمینی حسگرهای زمینی متناسب با نوع زمین می‌توانند به بهترین شکل عمل کنند. به توانایی آنها در تشخیص فلزات در زمین‌های مختلف توجه کنید.

شناخت تنظیمات دستگاه

حساسیت در محیط‌های با نویز بالا یا با تعداد فلزات زیاد، تنظیم حساسیت به یک مقدار کمتر می‌تواند نویزها را کاهش دهد. تعداد فیلترها در محیط‌های پرنویز، استفاده از تعداد بیشتری از فیلترها می‌تواند به بهبود کارایی دستگاه کمک کند.

تکنیک‌های جستجوی مختلف

تکنیک حرکت مداوم در زمین‌های باز، حرکت مداوم باعث افزایش تشخیص فلزات می‌شود. این تکنیک به ویژه در جستجوی گنجینه‌های کلان مفید است.استفاده از هدف‌ها اگر یک هدف خاص را در نظر دارید (مانند سکه یا جواهرات)، تکنیک حرکت حلقه‌ای یا S-shaped می‌تواند موثر باشد.مستقیم شدن به نقاط مشکوک اگر مطمئن هستید که در یک نقطه خاص فلزی وجود دارد، مستقیم به آن نقطه بروید و با دقت بیشتر جستجو کنید.

تفسیر صداها و نمایشگر

صداها آشنایی با نوع صداها کمک می‌کند تا فلزات را تشخیص دهید. به عنوان مثال، صدای متفاوت برای طلا و آهن وجود دارد.


اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر