شرکت معتبر خرید فلزیاب و فروش فلزیاب در تهران

نمایندگی معتبر خرید و فروش فلزیاب، گنجیاب و طلایاب در تهران و ایران

  • تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

ردیاب گراویتاتور

ردیاب گراویتاتور

ردیاب گراویتاتور

فهرست مطالب

معرفی ردیاب گراویتاتور

این فلزیاب با تکنولوژی فوق العاده پیشرفته می تواند شما را به ماورای کار سیستم های ردیاب هدایت نماید که در نهایت طیف بالایی را به همراه خواهد داشت. این امرباعث می شود که کاربربا اطلاعات مهمی که بدست می آورد بتواندخود را به محل هدف رهنمون سازد این طرح جدید می تواند حرکت در میدان کاوش را به مراتب راحت تر و

دقیق تر نماید.

از نکات مهم دیگر این وسیله دادن متراژ تا هدف مورد نظر است همچنین داشتن قطب نمای دیجیتالی روی صفحه ال سی دی میباشد شعاع عملیاتی این سیستم ۵۰۰ متر و عمق نفوذ آن درزمین ۸ متر میباشد. سیستم دستگاه گراویتاتور می‌تواند شما را در جهت پیدا کردن فلز هدایت می‌نماید.

این دستگاه با تکنولوژی بالا می تواند شما را به ماورای کار سیستم های ردیاب هدایت نماید که در نهایت طیف بالایی را به همراه خواهد داشت. این امرباعث می شود که کاربربا اطلاعات مهمی که بدست می آورد بتواندخود را به محل هدف رهنمون سازد این طرح جدید می تواند حرکت در میدان کاوش را به مراتب راحت تر و دقیق تر نماید از نکات مهم دیگر این وسیله دادن متراژ تا هدف مورد نظر است و همچنین داشتن قطب نمای دیجیتالی روی صفحه ال سی دی میباشد.شعاع عملیاتی این سیستم ۵۰۰ متر و عمق نفوذ آن درزمین ۸ متر میباشد.

 

ردیاب گراویتاتور
ردیاب گراویتاتور

لوازم و تجهیزات فلزیاب گراویتاتور Gravitator :

  • تستر طلا و نقره
  • محدوده یاب دیجیتال
  • نمایش جهت
  • باتری قابل شارژ
  • صفحه نمایش دید در شب
  • نشانگر باتری
  • شاخص تعادل

ردیاب گراویتاتور

بیشترین حساسیت این دستگاه نسبت به دو نوع فلز طلا و نقره می باشد که این دو فلز را در صورت وجود بلافاصله نشان میدهد و همچنین دارای دکمه فعال کردن حساسیت نسبت به سایر فلز ها نیز است و مبتواند فلزات با ارزش را از مواد معدنی تفکیک کند .

این ردیاب دارای صفحه نمایش LCD با کیفیت و وضوح بالاست که حتی در شب نیز میتوان آنرا با همان وضوح در حالت روز مشاهده کرد و از دیگر مزیت های آن طول عمر طولانی آن است که میتوان سالهای زیادی با آن کار کرد و کوچک بودن ابعاد آن مزیت دیگری است که براحتی میتوان آنرا با خود جابجا کرد و شما میتوانید به مراتب راحت تر و دقیق تر به کاوش بپردازید بدون ترس از دیده شدن دستگاه  توسط دیگران .

این فلزیاب با استفاده از قابلیت شعاع نقطه زنی بالا و عمق کاوش زیاد خود طرفدار های زیادی رو جلب خودش کرده و توجه همگان رو نسبت به توانایی هایش جلب کرده است .

دستگاه  GRAVITATOR میتواند تا حد زیادی اپراتور را در زمینه یافتن اهداف کمک کند و با استفاده از قابلیت های به کار رفته در آن میتونه مکان و اندازه فلزات گرانبها در اعماق زیاد زمین رو بصورت دقیق نشان بدهد .

قیمت ردیاب گراویتاتور

قیمت ردیاب گراویاتور با توجه به تغییر نرخ ارزها متفاوت میباشد، درنهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید.

برای مثال یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب گلد اسمیت که دارای ۲۵ سال سابقه فروش میباشد.

از خصوصیات شرکت گلد اسمیت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبراشاره  کرد برای اطلاع از قیمت این فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه گلد اسمیت مراجعه کنید.

سنجش ایمپدانس الکتریکی

در این روش، فلز یاب با اندازه‌گیری تغییرات در ایمپدانس الکتریکی خاک با حضور فلزات، تفکیک میان انواع فلزات را انجام می‌دهد. هنگامی که فلز به میدان الکتریکی دسترسی پیدا می‌کند، این ایمپدانس تغییر می‌کند و دستگاه این تغییرات را ثبت و تحلیل می‌کند.

اندازه‌گیری میدان مغناطیسی

فلز یاب‌هایی که از اصل اندازه‌گیری میدان مغناطیسی استفاده می‌کنند، تغییرات در میدان مغناطیسی خاک را با حضور فلزات شناسایی می‌کنند. هر فلز نوع خاصی از تغییرات را در میدان مغناطیسی ایجاد می‌کند که به دستگاه اطلاعاتی در مورد نوع فلز مورد نظر را می‌دهد.

تجزیه و تحلیل طیفی

برخی از فلز یاب‌ها از اصل تجزیه و تحلیل طیفی استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها با تحلیل الگوی طیفی امواج الکترومغناطیسی که توسط فلزات ایجاد می‌شوند، می‌توانند انواع مختلف فلزات را تشخیص دهند. ترکیب این روش‌ها و استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، فلز یاب‌ها این امکان را فراهم کرده‌اند تا با دقت بالا و توانایی تشخیص بین انواع مختلف فلزات، در انواع مختلفی از کاربردها مورد استفاده قرار گیرند.

 

Rate this post

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

جستجو در سایت


آخرین مقالات


انواع دستگاه برای خرید فلزیاب


اسکنر روور سی ۲
جت اسکن Z4 V200
جت اسکن Z8 V200
جت اسکنJet Scan Z100
ردیاب TOM X60
جت-اسکن-zw100
تماس با کارشناسان ما