شرکت معتبر خرید فلزیاب و فروش فلزیاب در تهران

نمایندگی معتبر خرید و فروش فلزیاب، گنجیاب و طلایاب در تهران و ایران

  • تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

ردیاب طلا با گوشی

ردیاب طلا با گوشی

ردیاب طلا با گوشی

فهرست مطالب

1-نرم افزار فلزیاب و طلایاب اندروید Smart Compass Pro (Metal Detector)

برای تبدیل موبایل به فلزیاب یا ردیاب طلا با گوشی قصد داریم برنامه ای را به شما معرفی کنیم که این قابلیت را در تلفن همراه شما ایجاد می کند. نرم افزار Smart Compass Pro (Metal Detector) یک اپ اندرویدی است که با کمک خاصیت مغناطیس سنج تلفن های هوشمند، آنها را به یک فلزیاب همراه تبدیل می کند. ردیاب طلا با گوشی با این برنامه در یافتن وسایل گمشده ی فلزی مانند کلید در فضای آزاد بسیار مفید است ،

اما از این برنامه انتظار نداشته باشید مانند ردیاب طلا با گوشی های حرفه ای و گران فلزیاب و گنج یاب عمل کند. این نرم افزار بر روی تلفن های هوشمند با سیستم عامل آندروید قابل نصب است. با دانلود نرم افزار فلزیاب برای اندروید می توانید انواع فلز و امواج مغناطیسی را پیدا کنید. این برنامه میدان مغناطیسی را با استفاده از حسگر موجود در گوشی، اندازه می گیرد.سطح میدان مغناطیسی در طبیعت، برابر با 49μT یا 490mG است.

چنانچه به فلز نزدیک شوید، قدرت میدان افزایش می یابد. علاوه بر این می توانید سیم های برق در دیوار را نیز پیدا کنید. دقت برنامه کاملا به حسگر تلفن شما بستگی دارد و فراموش نکنید که حسگر مغناطیسی،تحت تاثیر تجهیزات الکتریکی مثل تلویزیون، رایانه و … قرار دارد.

اگر برنامه به درستی کار نکرد، احتمالا یا حسگر مغناطیسی ندارید و یا آسیب دیده است. نرم افزار فلزیاب و طلایاب اندروید(Smart compass pro) metal dedector از سری برنامههای جستجوگر فلز و طلا مخصوص سیستم عامل اندروید می باشد که روی ورژن های اندروید ۲٫۳ و بالاتر قابل اجرا است.

البته نباید انتظار داشته باشید تنها با یک برنامه تمام قابلیت ها و کیفیت های ردیاب طلا با گوشی های واقعی را تجربه کنید اما میتوانید قسمت زیادی از امکانات طلا یاب و فلز یاب های واقعی و بزرگ را تنها توسط این نرم افزار در گوشی موبایل خود تجربه نمایید و از قابلیت های ان استفاده کنید.

ردیاب طلا با گوشی
ردیاب طلا با گوشی

2- نرم افزار ردیاب طلا با گوشی و گنج یاب اندروید Metal Detector

فلزیاب اندروید برنامه ای است که با اندازه گیری مقدار میدان مغناطیسی ، وجود فلز را در همان نزدیکی تشخیص می دهد. این ابزار مفید از حسگر مغناطیسی داخلی دستگاه همراه شما استفاده می کند و سطح میدان مغناطیسی را در μT (میکروتسلا) نشان می دهد.

سطح میدان مغناطیسی (EMF) در طبیعت حدود 49 μT (میکرو تسلا) یا 490 میلی گرم(میلی گاوس) است. در حدود 1μT = 10 میلی گرم اگر فلز نزدیک باشد ، مقدار میدان مغناطیسی افزایش می یابد.

حسگر فلزیاب اندروید اجازه می دهد هر شی فلزی در منطقه شناسایی شود، زیرا تمام فلزات میدان مغناطیسی تولید می کنند که می توان با این ابزار اندازه گیری کرد. استفاده از آن کاملاً ساده است: این برنامه را روی دستگاه همراه خود راه اندازی کنید و آن را به اطراف حرکت دهید.

کار با ردیاب طلا با گوشی

خواهید دید که سطح میدان مغناطیسی نشان داده شده روی صفحه دائماً در حال نوسان است. خطوط رنگارنگ نشان دهنده سه بعد هستند و اعداد در بالا مقدار سطح میدان مغناطیسی (EMF) را نشان می دهد. نمودار افزایش می یابد و دستگاه می لرزد و صداهای مربوط به نزدیک بودن فلز را ایجاد می کند. در تنظیمات می توانید حساسیت لرزش و جلوه های صوتی را تغییر دهید.

شما ممکن است از فلزیاب برای یافتن سیم های برق در دیوارها یا میخ ها و یا لوله های آهنی روی زمین استفاده کنید …  دقت ابزار کاملاً به حسگر دستگاه تلفن همراه شما بستگی دارد. لطفا توجه داشته باشید که به دلیل امواج الکترومغناطیسی ، حسگر مغناطیسی تحت تأثیر تجهیزات الکترونیکی قرار می گیرد. این اپ فلزیاب نمی تواند  نقره و سکه های ساخته شده با مس را تشخیص دهد.

آنها به عنوان غیر آهنی طبقه بندی می شوند که هیچ میدان مغناطیسی ندارند.اما شاید جعبه فلزی با گنجی در داخل پیدا کنید! توجه! هر مدل از تلفن های هوشمند سنسور میدان مغناطیسی ندارد. اگر دستگاه شما این قابلیت را نداشته باشد ، برنامه کار نمی کند.

توضیحاتی درباره گنج یاب و طلایاب

دستگاه گنج یاب، به سیستمی گفته میشود که امکان اسکن فلزات قدیمی را در اعماق زمین و حتی دیواره ها و کوه ها فراهم میکند. بهترین نوع فلزیاب ها در زمینه گنج یابی، فلزیاب هایی هستند که دارای ثبات بالا و توانایی رصد فلزات با ابعاد کم تر در متراژی از زمین دارند. ردیاب طلا با گوشی گنج ها و فلزات قدیمی به علت ماندن سالیان دراز در خاک دارای مغناطیس بالایی هستند.

گاهی اوقات همین مغناطیس دستگاه های فلزیاب را به اشتباه می اندازد از این رو فلزیاب های گنج یاب باید علاوه بر امکان حذف ذرات، تفکیک پذیری این نوع فلزات را با سایر فلزات و خطاها را فراهم کنند. به فلزیاب هایی که قابلیت تفکیک فلزات گرانبهایی همچون طلا را از سایر فلزات دارند طلایاب می گویند.

Rate this post

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

جستجو در سایت


آخرین مقالات


انواع دستگاه برای خرید فلزیاب


اسکنر روور سی ۲
جت اسکن Z4 V200
جت اسکن Z8 V200
جت اسکنJet Scan Z100
ردیاب TOM X60
جت-اسکن-zw100
تماس با کارشناسان ما