• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

ردیاب اسپارک

ردیاب اسپارک

ردیاب اسپارک

ردیاب اسپارک

دستگاه ردیاب آنتنی اسپارک برای ردیابی فلزات با ارزش مانند طلا و نقره و مفرغ و فضای خالی مورد استفاده قرار می گیرد. بر اساس تکنولوژی LDS عمل می نماید. با خرید فلزیاب و ردیاب اسپارک تکنولوژی ال دی اس بر مبنای سنس و دریافت سیگنال های فلزات متفاوت عمل می نماید. این ردیاب می تواند به صورت ۳۶۰ درجه عمل می‌نماید.

ویژگی ردیاب spark:

  • را در هر شرایطی میتوان مورد استفاده قرار داد.
  • دارای وزن کم و عملکرد بالایی در شناسایی اهداف مورد نظر با دقت بالایی است.
  • میزان عمق نفوذ این ردیاب در خاک قابل تنظیم است.
  • حداکثر عمق نفوذ این ردیاب در خاک ۱۰ متر مفید است.
  • میزان برد یا شعاع ردیاب اسپارک ۲۰۰ متر مفید است.
  • میزان برد یا شعاع قابل تنظیم است.
  • دارای کارایی ساده و به تجربه و تخصص زیادی نیاز ندارد.
  • در زمان سنس هدف به صورت سیگنال های صوتی وجود فلز را تشخیص میدهد
ردیاب اسپارک
ردیاب اسپارک

برای یافتن اهداف مورد نظر از ارسال و دریافت سیگنال و تکنولوژی HSW استفاده مینماید که قادر است اهداف انتخابی را با دقت بالایی تشخیص بدهد. با استفاده از تکنولوژی ATS میتوان تاثیر عوامل محیطی و مواد معدنی و کانی ها را به حداقل رساند.وجود فیلترهای داخلی در دستگاه امکان خطایی دستگاه که ناشی از وجود سنگهای آهنی و مواد معدنی است به حداقل میرساند و باعث بهبود دقت بیشتر ردیاب اسپارک میشود.

از مزایایی ردیاب آنتنی اسپارک سادگی و نداشتن تخصص و تجربه در استفاده از آن است. این ردیاب را میتوان به راحتی حمل کرد و در هر مکانی مورد استفاده قرار داد. در زمینهای با درصد بالایی از مواد معدنی و کانیها به راحتی میتوان از ردیاب اسپارک استفاده نمود.

در ردیاب اسپارک از ارسال و دریافت سیگنال برای یافتن اهداف انتخابی استفاده میشود. اندازه و حجم فلز و هم چنین نوع آن میتواند در میزان شعاع و برد ردیاب و عمق هدف تاثیر مثبت و منفی داشته باشد.

دانستن نحوه استفاده صحیح از فلزیاب به شما کمک می کند تا اجسام فلزی مورد نظر خود را بیابید و از فلزیاب خود به درستی و ایمن استفاده کنید. با تمرین و حوصله، باید بتوانید بیشترین بهره را از فلزیاب خود ببرید و اجسام فلزی مورد نظر خود را بیابید. فلزیاب ها ابزاری عالی برای اهداف مختلف هستند و در صورت استفاده صحیح می توانند سرگرمی سرگرم کننده و مفیدی باشند.

قیمت ردیاب اسپارک

قیمت ردیاب اسپارک با توجه به تغییر نرخ ارزها متفاوت میباشد، درنهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید.

یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که با بیش از ۲0 سال سابقه فروش میباشد. از خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبراشاره کرد. برای اطلاع از فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر