شرکت معتبر خرید فلزیاب و فروش فلزیاب در تهران

نمایندگی معتبر خرید و فروش فلزیاب، گنجیاب و طلایاب در تهران و ایران

  • تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

ردیاب آنتنی

ردیاب آنتنی

ردیاب آنتنی

فهرست مطالب

ردیاب آنتنی

اصول اولیه و پایه کار فلزیاب و ردیاب های آنتنی به پدیده ای به نام دازینگ برمی گردد. دازینگ روشی بود که در دوران رسانس در المان برای کشف فلزات و اشیائی که در زیر خاک دفن شده بودند مورد استفاده قرار می گرفت. در روش دازینگ ابزار فلزی یا الکتریکی وجود نداشت فقط از یک تکه چوب که به شکل «Y» انگلیسی بود استفاده می کردند ، این چوب به چوب جادو هم معروف بود.

عمق گیری با ردیاب انتنی

کار کردن با هر دستگاهی قلق خاص خود را دارد، که ردیاب دو آنتنی جیوه ای از قاعده مستثنی نیست. بسیاری از دوستان از نحوه پیدا کردن عمق دفینه پیدا شده با ردیاب آنتنی سوال می پرسند که عمق گیری با ردیاب آنتنی : زمانی که ردیاب روی هدف به حالت ضربدر درمیاد یا به قول معروف قیچی می کند ،

شما باید به سمت جلوی هدف حرکت کنید و تعداد قدم های خود را بشمارید تا جایی که آنتن ها باز شده و از دو طرف به بازوان شما برخورد کند. در این زمان شما توقف کنید و تعداد قدم ها را در عدد ۵۰ سانت ضرب کنید، که این حاصل ضرب عمق تقریبی دفینه خواهد بود مثلا اگر شش قدم برداشتید عدد شش در ۵۰ ضرب و پاسخ آن سه متر خواهد شد.

ردیاب آنتنی
ردیاب آنتنی

توصیه های بیشتر در آموزش کار با ردیاب :

هیچ گاه در هوای بارانی و رعد و برق و در ظهر و زیر نور شدید آفتاب از ردیاب استفاده نکنید. گوشی موبایل همراهانتان و وسایل الکترونیکی را خاموش کنید و ساعت همراه نداشته باشید و نکته مهم تر اینکه اگر کسی شما را به محیطی می برد از او بخواهید تا فقط حدود محیط را به شما نشان دهد نه نقطه ای را که به آن مشکوک است چون ذهنتان به صورت ناخودآگاه به همان نقطه متمرکز شده و ردیاب دقیقا آن نقطه را می زند. این یکی از کلیدی ترین نکات در آموزش کار با ردیاب است.

نمایندگی فلزیاب شرکت گلد اسمیت :

فروش فلزیاب های اورجینال ، با ضمانت اصالت دستگاه برای اطمینان شما شرکت گلد اسمیت دارای زمین تست میباشد ، برای تست دستگاه مورد نظر قبل خرید

  1. دارای گارانتی برای تمامی دستگاها
  2. تعمیرات و ارتقا انواع دستگاها
  3. آموزش صفر تا صد فلزیاب مورد نظر شما

نتیجه گیری

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای 25سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره09121611094تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

جستجو با فلزیاب یک فعالیت هیجان‌انگیز و مهم برای کشف گنجینه‌های فراموش شده و اشیای باستانی است. اما انتخاب منطقه مناسب برای جستجو بسیار اهمیت دارد. در این مقاله، به بررسی راهنمایی‌هایی برای انتخاب منطقه مناسب برای جستجو با فلزیاب می‌پردازیم.

تحقیق و بررسی
قبل از شروع به جستجو، انجام تحقیقات و بررسی‌های لازم در مورد مناطق مختلف بسیار مهم است. اطلاعاتی مانند تاریخچه منطقه، فعالیت‌های قدیمی یا مهم، و داستان‌های مردمی مرتبط با آن می‌تواند به شما کمک کند تا مناطق محتمل برای جستجو را شناسایی کنید.

انتخاب منطقه با تاریخچه فرهنگی
مناطقی که دارای تاریخچه فرهنگی یا تاریخ باستانی مهمی هستند، احتمالاً مناطق مناسبی برای جستجو با فلزیاب هستند. اما باید مطمئن شوید که اجازه قانونی برای جستجو در این مناطق را دارید و همچنین احتمال وجود فلزات گرانبها یا گنجینه‌های باستانی را در نظر بگیرید.

Rate this post

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

جستجو در سایت


آخرین مقالات


انواع دستگاه برای خرید فلزیاب


اسکنر روور سی ۲
جت اسکن Z4 V200
جت اسکن Z8 V200
جت اسکنJet Scan Z100
ردیاب TOM X60
جت-اسکن-zw100
تماس با کارشناسان ما