شرکت معتبر خرید فلزیاب و فروش فلزیاب در تهران

نمایندگی معتبر خرید و فروش فلزیاب، گنجیاب و طلایاب در تهران و ایران

  • تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

دستگاه فلزیاب zoom x10

دستگاه فلزیاب zoom x10

دستگاه فلزیاب zoom x10

فهرست مطالب

معرفی دستگاه فلزیاب zoom x10

zoom x10 یا power radar این فلزیاب با داشتن قابلیت شعاع زنی تا یک کیلو متر و عمق کاوشدقیق تا ۲۵ متری میتواند تمامی اهداف از قبیل آهن , طلا , نقره ,مس و حفره و تونل های زیر زمینی … را نمایان سازد و تمامی نیاز های اپراتور را برآورده سازد.

گنجیاب زوم ایکس ۱۰ با داشتن دو کارایی نقطه زنی و شعاع زنی میتواند برای انواع کاوش مناسب باشد و هر نوع هدفی را در هر اندازه ای پیدا کند زیرا در این دستگاه تکنولوژی بکار رفته به حدی پیشرفته است که برخلاف اکثر دستگاههای پالسی که فقط فلزاتی با حجم معین را نشان میدهند این سیستم میتواند هدف را در هر اندازه ای کشف نماید پس با تهیه ی زوم ایکس ۱۰ در اصل با پرداخت هزینه یک دستگاه صاحب دو دستگاه در قالب یک سیستم شده اید .

این سیستم دارای پاسخگویی مناسب در هر منطقه ای از کشور ایران است و حتی در مناطقی ماند شمال ایران که دارای خاک مرطوب است مبتواند با کمترین خطا کار کند پس شرایط آب و هوایی و محیطی و نوع زمین هیچ تاثیری در کارکرد دقیق این سیستم حرفه ای ندارد.

 

دستگاه فلزیاب zoom x10
دستگاه فلزیاب zoom x10

مشخصات ردیاب زوم ایکس ۱۰

داردای دو عدد ال سی دی گرافیکی با کیفیت که یک ال سی دی برای ردیاب واسکنر طراحی شده وال سی دی کوچک برای یون یاب  مجهز به ۵آنتن بسیار قوی وبا کیفیت است. ردیاب این سیتم دارای ۷مدل تفکیک فلزات است.

مجهز به منوی فرکانس دستی از ۰ت ۴۰ مگا هرتز با دقت ۱هزارم قدرت شعاع زنی ۲کیلومتر وشعاع زنی ۱۰ مت

مجهز به یون یاب دیجیتال بسیار دقیق برای پی بردن از وجود یون جنس قدیم در خاک دارای تنظیمات خاک برای بالانس ردیاب با خاک هر منطقه مجهز به سیستم دیجیتال تنظیم شعاع کاری از ۱کیلومتر تا ۸ کیلومتر اسکنر این دستگاه بسیار حره ای بوده است .

ودارای مد اسکن اتوماتیک واسکن دستی با دکمه استوپ استارت میباشد . دارای شارژر بسیار با کیفیت دارای دسته شیک  با کیفیت برای قسمت ردیاب توماسی یک عدد تبلت همراه سیستم تصویری به خریداران عزیز تحویل داده میشود .

دارای یکسال گارانتی وخدمات پس از فروش دارای لوازم جانبی از قبیل :

{کوله پشتی -چراغ قوه -قطب نما-کیف برای حمل سنسور -انتن های دو دست با کابل رابط

-کیف مخصوص حمل دستگاه مادر } دارای حذف کننده جداگانه بسیار قوی با ۶مد تفکیک میباشد.

قیمت ردیاب زوم ایکس

قیمت ردیاب زوم ایکس با توجه به تغییر نرخ ارزها متفاوت میباشند، درنهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید. یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که با بیش از ۲0 سال سابقه فروش میباشد.

از خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبراشاره کرد. برای اطلاع از قیمت این  فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید.

یکی دیگر از عوامل مهمی که در خرید فلزیاب باید در نظر گرفت وزن و اندازه آن است. آشکارسازها در طیف وسیعی از اندازه ها، از آشکارسازهای دستی گرفته تا آشکارسازهای بزرگتر مانند آشکارسازهای عبوری، وجود دارند. هنگام خرید فلزیاب، محل و نحوه استفاده از آن را در نظر بگیرید.

فلزیاب ها همچنین می توانند در کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار گیرند. این دستگاه‌ها معمولاً برای تشخیص اجسام فلزی استفاده می‌شوند که ممکن است در طول فرآیندهای تولید یا ساخت‌وساز جا مانده باشند. فلزیاب ها همچنین می توانند در صنایع معدنی برای تشخیص سنگ معدن فلزی یا کشف مواد معدنی استفاده شوند.

برای کسانی که علاقه مند به فلزیابی هستند، انواع مدل های مختلف موجود است که می توانند برای اهداف مختلف استفاده شوند. برخی از مدل ها به طور خاص برای اهداف امنیتی طراحی شده اند، مانند فلزیاب های فرودگاهی، و قادر به شناسایی سلاح های مخفی و سایر موارد غیرقانونی هستند. مدل های دیگر فلزیاب ها با هدف گنج یابی طراحی شده اند و می توان از آنها برای جستجوی سکه، جواهرات و مصنوعات گمشده استفاده کرد.

Rate this post

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

جستجو در سایت


آخرین مقالات


انواع دستگاه برای خرید فلزیاب


اسکنر روور سی ۲
جت اسکن Z4 V200
جت اسکن Z8 V200
جت اسکنJet Scan Z100
ردیاب TOM X60
جت-اسکن-zw100
تماس با کارشناسان ما