• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

اسکنر فلزیاب فیوچر OKM Future

اسکنر فلزیاب فیوچر OKM Future

اسکنر فلزیاب فیوچر OKM Future

اسکنر فلزیاب فیوچر OKM Future

اسکنر فلزیاب فیوچر OKM Future جدیدترین تولید و محصول شرکت او کی ام( OKM) است. این اسکنر قدرتمند قادر است فلزات و فضاهای خالی را تا عمق ۱۸ متری مشخص و به صورت سه بعدی در نرم افزار مخصوص تولیدات شرکت او کی ام یعنی Visulaizer 3D نمایش بدهد. در این نرم افزار میتوان اطلاعاتی در مورد عمق و حجم هدف یافته شده و نوع فلز را بدست آورد.

تشخیص فضای خالی

دستگاه فلزیاب FUTURE می تواند اپراتور را از وجود فلز یا فضای خالی و تونلها به محض عبور اپراتور از روی آنها آگاه سازد. در زمان اسکن از زمین این اسکنر آلمانی فلزات را به رنگ قرمز و نارنجی با توجه به شدت و میزان سیگنال دریافتی مشخص مینماید.

اپراتور می تواند فلز را از سایر ناهنجاریها به سادگی تشخیص بدهد رنگ فضای خالی در حالت استاندارد در این نرم افزار به رنگ آبی به درجات مختلف با توجه حجم و اندازه و عمق فضای خالی است. رنگ خاک یا زمین بکر و دست نخورده به رنگ سبز است.

FUTURE را میتوان به دو صورت عمودی و افقی بکار برد که با توجه به شرایط محیطی اپراتور تصمیم میگیرد به چه صورتی از دستگاه استفاده نماید. حالت اسکن افقی برای مکانهای مناسب است که اپراتور آزادی عمل زیادی نداشته باشد و به دلیل محدودیت های محیطی قادر نباشد به سادگی حرکت نماید که در این مورد از اسکن افقی استفاده می نماید .

اسکنر فلزیاب فیوچر OKM Future

یکی دیگر از مواردی که میتوان از اسکن افقی استفاده نمود زمانی است که هدف پیدا کردن نقطه دقیق قرار گیری هدف و سایز و اندازه آن است. در اسکن عمودی اپراتور میتواند فضا و محیط بیشتری را پوشش بدهد و در زمان صرفه جویی نماید. هر لاین یا خط اسکن در این حالت برابر است با طول فلزیاب فیوچر حمل و نقل و جابجایی دستگاه با توجه به شرایط حاکم بسیار ساده و آسان است و اپراتور میتواند در هر شرایطی آن را حمل نماید.

اسکنر فلزیاب فیوچر OKM Future
اسکنر فلزیاب فیوچر OKM Future

نمایندگی فلزیاب شرکت گلد اسمیت :

فروش فلزیاب های اورجینال ، با ضمانت اصالت دستگاه برای اطمینان شما شرکت گلد اسمیت دارای زمین تست میباشد ، برای تست دستگاه مورد نظر قبل خرید

  1. دارای گارانتی برای تمامی دستگاها
  2. تعمیرات و ارتقا انواع دستگاها
  3. آموزش صفر تا صد فلزیاب مورد نظر شما

نتیجه گیری

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای

25سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره 09121611094 تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

در نهایت، گنج‌یابی با طلایاب یک هنر و علم است. آموزش و تجربه مداوم به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های لازم برای گشت و گذار در جستجوی گنجینه‌های زمینی را بیاموزید.
طلایابی به عنوان یک فعالیت محبوب در بسیاری از نقاط دنیا جلب توجه کشیده است و افراد حاضر به جستجوی گنجینه‌های زمینی، به دنبال فناوری‌های پیشرفته تر در فلزیابها می‌باشند. فلزیابهای حرفه‌ای به عنوان ابزارهای اساسی در این زمینه بازار فراوانی دارند. در این مطلب ، به بررسی ویژگی‌های مهمی که باید در انتخاب فلزیاب حرفه‌ای برای طلایابی مدنظر قرار گیرد، می‌پردازیم.

این دسته از فلزیابها باید قابلیت تنظیمات پیشرفته و گزینه‌های کاربری بالا را فراهم کنند تا کاربران حرفه‌ای بتوانند تنظیمات را بر اساس نیازهای خود تنظیم کرده و به بهترین نتایج دست یابند.
انتخاب فلزیاب حرفه‌ای برای طلایابی نیاز به دقت و اطلاعات کافی دارد. توجه به ویژگی‌های فنی و عملکردی این ابزارها، از جمله عمق تشخیص، دقت در تشخیص مواد، سازگاری با انواع خاک و مقاومت در برابر تداخلات، کلید موفقیت در انتخاب بهترین فلزیاب حرفه‌ای برای گنجینه‌یابی می‌باشد.

 

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر