• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

اسکنر استرانگ

اسکنر استرانگ

اسکنر استرانگ

اسکنر استرانگ

سلام خدمت دوستان  همراهان گرامی همیشگی شرکت گلد اسمیت. امروز اومدیم همراه با اسکنر استرانگ که دستگاه بسیار قوی و پر قدرت میباشد که محصول آلمان هستش. از قابلیت خوب این اسکنر بخوام بهش اشاره کنم ، تا شدن این اسکنر میباشد که موقع حمل و تقل کردن بسیار جمع و جور میشود و شما میتوانید راحت داخل ساک یا کیف خود قرار دهید.

 

اسکنر استرانگشرکت گلد اسمیت 09121611094
اسکنر استرانگ
فروش فلزیاب و طلایاب در شرکت گلد اسمیت 09121611094

 

دستگاه اسکنر استرانگ

اسکنر استرانگ به راحتی کوچیک و بزرگ میشود و کارو برای کاوشگران بسیار راحت میکند. دارای سنسورهای فوق العاده قویه آلمانی. این سیستم بخاطر داشتن سنسورهای بسیار با کیفیت و خوب که ماله کشور آلمان هستش داره ، به یکی از پر فروش ترین و بهترین اسکنر ها تبدیل شده است.

 

اسکنر استرانگشرکت گلد اسمیت 09121611094
اسکنر استرانگ
فروش فلزیاب و طلایاب در شرکت گلد اسمیت 09121611094

 

نمایندگی فلزیاب شرکت گلد اسمیت :

فروش فلزیاب های اورجینال ، با ضمانت اصالت دستگاه برای اطمینان شما شرکت گلد اسمیت دارای زمین تست میباشد،برای تست دستگاه مورد نظر قبل خرید

  1. دارای گارانتی برای تمامی دستگاها
  2. تعمیرات و ارتقا انواع دستگاها
  3. آموزش صفر تا صد فلزیاب مورد نظر شما

 

نتیجه گیری

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای 25سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت،زمین تست،خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد. برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره 09121611094 تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر