• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

آموزش اسکن فلزیاب تصویری

آموزش اسکن فلزیاب تصویری

آموزش اسکن فلزیاب تصویری

آموزش اسکن فلزیاب تصویری

با خرید فلزیاب تصویری به دستگاهی میگن که به غیر از قابلیت شناسایی فلز ، قابلیت اسکن کردن و ارایه تصویر فلز مورد نظر را دارد و فقط شکل حدودی و تخمینی فلز را نشان میدهد. در کل شما میتونید حدودا ۶۰ درصد به تصویر ارائه شده اعتماد کنید.

فلزیاب های تصویری داده ها را جمع اوری میکند و سپس با جزئیات به کاربر نمایش میدهد. این دستگاه فلزیاب ، تصاویر سه بعدی ساخته و به کاربر کمک میکنند تا اهداف را دقیق تر و واضح تر ببینند.

همه ی این کارها باعث میشود تا اپراتور بتونه تصمیم درست و خوبی بگیرد که آیا به عمق کاوش بیشتری احتیاج داره یا نه و از کاوش های الکی و بی نتیجه جلوگیری میکند و باعث صرفه جویی در وقتو زمان و هزینه میشود. البته توجه داشته باشید که بعضی از فلزیاب های تصویری از نوع فلزیاب پالسی و یا تلفیقی از سیستم پالسی با دیگر سیستم ها هستش.

آموزش اسکن فلزیاب تصویری
آموزش اسکن فلزیاب تصویری

توصیه هایی برای خرید  فلزیاب تصویری

۱-دوستان سعی کنید قبل از انتخاب آخر دستگاه مورد نظرتان ، حتما از مشخصات فنی دستگاه از منبعی مطمئن و کار بلد آگاه شوید.

۲-نه تنها فلزیاب تصویری ، بلکه هر مدل فلزیاب دیگری که خواستید فراهم کنید را تنها با امتحان کردن و تست به صورت عملی خرید نمایید.

۳-همیشه به دنبال دستگاه هایی باشید که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است.

۴-حتما خرید خود را از شرکت های معتبر و با سابقه درخشان که در این زمینه فعالیت حرفه ای دارند انجام دهید.

۵-نکته بسیار مهم قبل از خرید فلزیاب تصویری یا دستگاه فلزیاب ، با افراد متخصص و قدیمی کار در این زمینه مشورت نهایی را انجام دهید.

۶-دقت داشته باشید که برای زمین های مختلف باید از دستگاه های مختلفی استفاده شود.

برای مثال فلزیاب هایی که برای گنج یابی مورد استفاده قرار میگیرند با فلز یاب هایی که برای مین یابی اسیتفاده می شوند بسیار متفاوت هستند. پس حتما دقت داشته باشید که باید بر اساس نوع کاری که می خواهید انجام دهید اقدام به خرید فلزیاب نمایید.

نمایندگی فلزیاب شرکت گلد اسمیت :

فروش فلزیاب های اورجینال ، با ضمانت اصالت دستگاه برای اطمینان شما شرکت گلد اسمیت دارای زمین تست میباشد ، برای تست دستگاه مورد نظر قبل خرید

  1. دارای گارانتی برای تمامی دستگاها
  2. تعمیرات و ارتقا انواع دستگاها
  3. آموزش صفر تا صد فلزیاب مورد نظر شما

نتیجه گیری

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای

25سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد.

برای اطلاع از آموزش اسکن فلزیاب تصویری و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره 09121611094 تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

یکی از چالش‌های اصلی در فلزیابی، توانایی تفکیک بین اشیاء فلزی مثل طلا و فلزات دیگر از سنگ‌ها و خاک است. در این مقاله، به بررسی روش‌ها و تکنیک‌هایی که فلزیاب‌ها از آنها برای تفکیک فلزات ارزشمند از مواد دیگر استفاده می‌کنند، می‌پردازیم.

فلزیاب‌ها از تکنولوژی‌های پیشرفته برای تشخیص و تفکیک مواد مختلف استفاده می‌کنند. سیستم‌های الکترونیکی پیشرفته، حسگرها و مدارهای مخصوص به وسیله‌ی فلزیاب به آن‌ها کمک می‌کند تا مواد معدنی متفاوت را از یکدیگر تشخیص دهند.

اصل کار اکثر فلزیاب‌ها بر مبنای تغییرات در امواج الکترومغناطیس است. طلا و فلزات دیگر خاصیت‌های الکترومغناطیسی متفاوتی نسبت به سنگ‌ها و خاک دارند. این اختلافات به فلزیاب این امکان را می‌دهد که مواد معدنی را تشخیص دهد.

برخی از فلزیاب‌ها از تکنیک پالس الکترومغناطیس برای تفکیک فلزات استفاده می‌کنند. در این روش، سیگنال‌های الکترومغناطیسی به صورت پالسی فرستاده می‌شوند و سپس تغییرات در بازتاب این سیگنال‌ها از سطح فلزی در زیر زمین را تجزیه و تحلیل می‌کنند.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر