• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

نمایندگی فلزیاب سیمپلکس

نمایندگی فلزیاب سیمپلکس

نمایندگی فلزیاب سیمپلکس

نمایندگی فلزیاب سیمپلکس

سیمپلکس فلزیابی بسیار عالی و پیشرفته ای است که کار با آن برای افراد نیمه حرفه ای مناسب است. با خرید فلزیاب از نمایندگی فلزیاب سیمپلکس این دستگاه به آسانی هدف را تشخیص میدهد و ضد آب بودن این دستگاه مورد توجه کاوشگران زیادی قرار گرفته و سیستم این دستگاه نقطه زن VLF هستش. این دستگاه محصول شرکت نوکتا ماکرو از کشور ترکیه که این روز ها برند مهم و پر فروش در ترکیه و دیگرکشور ها شده است.

یک فلزیاب از یک سر آشکارساز، یک دسته و یک شفت تشکیل شده است که اغلب به صورت تلسکوپی منبسط می شود. سر آشکارساز وسایل الکترونیکی و گاهی اوقات یک باتری را نیز در خود جای می دهد. وسایل الکترونیکی از پالس های نوع خاصی از تابش برای ردیابی فلز استفاده می کنند. دسته اغلب قابل تنظیم است و دامنه حرکت را امکان پذیر می کند و تجربه ای راحت را ارائه می دهد.

هدف اصلی فلزیاب، مکان یابی و شناسایی اشیاء زیر زمین است. به دلیل توانایی آن در تشخیص فلزات مختلف، در زمینه های مختلف استفاده می شود. به ویژه در صنایع معدنی و ساختمانی مفید است. همچنین باستان شناسان اغلب از فلزیاب ها برای کاوش و فهرست نویسی مکان های تاریخی استفاده می کنند.

ویژگی های سیمپلکس simplex

وزن سبک تقریبا 1/5 کیلو گرم

باتری قابل شارژ داخلی

ضد آب تا عمق 3 متر

نوع باتری دستگاه : لیتیومی {قابل تعویض}

دارای چراغ قهوه {جهت کاوش در مکان های تاریک}

محصول کشور : ترکیه 

نمایندگی فلزیاب سیمپلکس
نمایندگی فلزیاب سیمپلکس

مشکلات رایج دستگاه  فلزیاب سیمپلکس

  1. عمق زنی کم جهت شناسایی انواع فلز
  2. خطاهایی مثل رد شدن از سنگ های سخت همانند ساروج
  3.  فلزات پوسیده و رگه های فلز بعنوان طلا و فلز
  4. نبود تفکیک خوب و تفکیک آهن زنگ زده بعنوان فلز با ارزش
  5. خطای بالای دستگاه در مناطق مرطوب و اختلال در کار دستگاه
  6. شناسایی استخوان سنگ های ریز بعنوان فلز
  7. به هم خوردن بالانس در کمتر از ۳۰ ثانیه

خرید دستگاه سیمپلکس

نمایندگی فلزیاب گلد اسمیت با بیش از 25‌سال سابقه در زمینه فروش فلزیاب بهترین پیشنهاد برای کاوشگران جهت خرید فلزیاب های با کیفیت و اورجینال و با ضمانت و گارانتی. تمامی فلزیاب ها قبل از فروش در زمین مخصوص شرکت گلد اسمیت تست میشوند و بعد به فروش میرسند.

فلزیاب ها به یک سرگرمی روزافزون تبدیل شده اند. با تغییرات تکنولوژی، استفاده از فلزیاب ها آسان تر و حساس تر شده است. فلزیاب ها همچنین ابزاری عالی برای یافتن سکه، جواهرات و سایر اقلام گمشده هستند. به لطف فلزیاب ها، افراد بیشتری می توانند از هیجان شکار و امکان کشف گنج گم شده لذت ببرند.

نتیجه گیری

درنهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید. یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای ۲۵ سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبراشاره کرد.

برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره 09121611094 تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

یکی از مزایای اصلی فلزیاب ها این است که می توانند فلز را بدون حفاری یا حذف خاک تشخیص دهند. این باعث صرفه جویی در زمان و انرژی می شود و پیدا کردن فلز، سکه یا سایر موارد مورد علاقه را آسان تر و سریع تر می کند. استفاده از فلزیاب ها نیز نسبتاً آسان است. اکثر فلزیاب های مدرن سبک وزن و ارگونومیک برای کار راحت طراحی شده اند.

از فلزیاب برای یافتن جواهرات یا سکه های گمشده استفاده می شود. همچنین می‌توان از آن‌ها برای مقاصد صنعتی استفاده کرد، مانند هنگام بررسی زباله‌ها برای تشخیص هر گونه فلز تیز که می‌تواند باعث آسیب شود. علاقه مندان همچنین از فلزیاب ها به عنوان یک فعالیت تفریحی استفاده می کنند.


اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر