شرکت معتبر خرید فلزیاب و فروش فلزیاب در تهران

نمایندگی معتبر خرید و فروش فلزیاب، گنجیاب و طلایاب در تهران و ایران

  • تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

فلزیاب via gold a9

فلزیاب via gold a9

فلزیاب via gold a9

فهرست مطالب

معرفی فلزیاب VIA GOLD

این طلایاب عمیق ترین گنج و گنجینه مدفون، طلا، نقره، برنز، فلزات نوع برنز، مجسمه ها، شمش ها، سکه های تک گنج های عمیق دفن شده و مقبره ها و تونل های زیرزمینی بدون کاهش عمق در سنگ و خاک ضمانت یافتن ۲٫۵ متر با سانتی متر وجود دارد.

خرید فلزیاب Via Gold به لطف ویژگی گرافیکی زنده دوبعدی و نرم افزار و طراحی ویژه بر روی صفحه نمایش مقادیر عددی، قادر است بین اشیاء و گنجینه های طلا با شفافیت ۷۰ درصد تضمین شده تمایز قائل شود.

آشکارساز طلا میتواند فلزات بی ارزش را تا ۷۰ درصد تشخیص دهد.فلزیاب Via Gold گزینه ای را ارائه میدهد که تنظیمات صدا، نور را مطابق با شرایط میدانی که میخواهید در صفحه رنگی خود تنظیم کنید. با قیمت فوق العاده فلزیاب Via Gold طراحی شده به صورت ۲ فناوری مختلف، که امکان استفاده از آن را در ۲ سیستم مختلف به شما میدهد.

مشخصات فلزیاب Via Gold:

  • وزن: ۱۸۵۰ گرم
  • هدر ۲۶×۳۲ قطر ۱۴ کیلوهرتز
  • سیم پیچ جستجوی عمیق با قطر ۳۶×۴۱ ۷Khz
  • ۷ گزینه زبان مختلف
  • گرافیک دو بعدی
  • نوع استفاده Hand Held
  • دوره گارانتی ۲ سال
  • طراحی ارگونومیک
فلزیاب via gold a9
فلزیاب via gold a9

برخی از امکانات تجهیزات طلایاب ویا گلد:

B FILTER: دستگاه جستجوی گنج طلا با خاموش کردن فلزات بی ارزش از گزینه  FILTER در حین جستجو در مقادیر عددی در حالت جستجوی سریع، تنها ۶۰% اشیاء گرانبها  و طلا را جستجو میکند.

HOTROCK:  مقادیر عددی را از گزینه HOTROCK در حالت جستجوی سریع عددی افزایش می‌دهد فرصت جستجو در مکان‌های تاریخی را فراهم می‌کند.

TURBO Depth:عمق دستگاه را تا ۳۰ درصد برای یافتن گنجینه های عمیق تر افزایش میدهد. ثبت آهن: فلزات آهنی را در حالت جستجوی سریع معرفی میکند و این امکان را ارائه میدهد که فقط ۶۰٪ فلزات گرانبها را بدون دیدن فلزات بی ارزش جستجو کنید.

SENSITIVITY: امکان یافتن اشیاء و مجسمه های طلایی تاریخی عمیق تر در محیط های باستان شناسی

THRESHOLD: هنگام جستجوی گنجینه های عمیق با ردیاب Via Gold، این امکان را برای تنظیم صدای THRESHOLD در صورت تمایل در حالت جستجوی سریع فراهم میکند.

قیمت فلزیاب via gold

قیمت فلزیاب ویا گلد با توجه به تغییر نرخ ارزها متفاوت میباشد، درنهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید. یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای ۲۵ سال سابقه فروش میباشد.

فلز یاب‌ها یا دستگاه‌های تشخیص فلزات می‌توانند در شناسایی و تعیین موقعیت فلزات زیرزمینی کمک بزرگی کنند. این دستگاه‌ها از اصل فیزیکی متنوعی برای تشخیص فلزات استفاده می‌کنند و در انواع مختلفی برای مصارف مختلف تولید می‌شوند.

فلزیاب via gold a9

تکنولوژی‌های مختلفی برای عملکرد فلز یاب‌ها وجود دارد، اما اکثر آن‌ها از اصل تغییرات میدان مغناطیسی یا الکترومغناطیسی به عنوان نتیجه حضور فلزات برای تشخیص استفاده می‌کنند. این تغییرات به دستگاه اطلاعاتی در مورد نوع و موقعیت فلز ارائه می‌دهند.

فلزیاب via gold a9

از فلزیاب via gold a9 ها در زمینه‌های مختلفی مانند کاوش‌های باستان‌شناسی، جستجوی گنج، پیدا کردن لوله‌های زیرزمینی، یافتن لوله‌های آب، مطالعات معدنی، و حتی در امور امنیتی و نظامی استفاده می‌شود. این دستگاه‌ها می‌توانند به دقت بالا و سرعت زیادی فلزات را شناسایی کنند و برخی از آن‌ها حتی قابلیت تفکیک بین انواع فلزات مختلف را دارا هستند

فلزیاب via gold a9 در امور امنیتی برای تشخیص اجسام فلزی ناشناخته یا خطرناک، مانند سلاح‌های فلزی، در اماکن عمومی یا نقاط حساس استفاده می‌شوند. همچنین، نیروهای نظامی از این دستگاه‌ها برای شناسایی مین‌ها و اجسام نظامی در عملیات‌های نظامی استفاده می‌کنند.

از خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبراشاره کرد. برای اطلاع از قیمت این فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید.

Rate this post

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

جستجو در سایت


آخرین مقالات


انواع دستگاه برای خرید فلزیاب


اسکنر روور سی ۲
جت اسکن Z4 V200
جت اسکن Z8 V200
جت اسکنJet Scan Z100
ردیاب TOM X60
جت-اسکن-zw100
تماس با کارشناسان ما