• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
 • 0912-1611094

فلزیاب Nokta Pointer

فلزیاب Nokta Pointer

فلزیاب Nokta Pointer

فلزیاب Nokta Pointer

با خرید فلزیاب نوکتا  که محصول کشور ترکیه میباشد  صحبت کنیم در این مطلب قصد داریم امکانات و مشخصات و محتویات پکیج این گنج یاب را بررسی کنیم امکانات این گنج یاب به قدری زیاد است که نمیتوان تمام امکانات در این مطلب گنجانده شود ولی به طور خلاصه برای شما بررسی میکنیم پس همراه ما باشید. برای مشاهده انواع فلزیاب ها و آخرین قیمت آن ها روی لینک کلیک کنید.

فلزیاب Nokta Pointer

دستگاه Nokta Pointer به دلیل کاملا ضدآب بودن میتوان هم در خشکی و هم در زیر آب استفاده کرد. کاوش نوکتا پوینتر به صورت ۳۶۰ درجه است که به شما امکان می دهد هدف خود را به سرعت و به راحتی در سوراخ پیدا کنید. اگر دستگاه را به صورت افقی بچرخانید منطقه بزرگتری را اسکن میکنید.

فلزیاب Nokta Pointer
فلزیاب Nokta Pointer

امکانات Nokta Pointer

زنگ هشدار گم شده و خاموش شدن خودکار پس از ۵ دقیقه عدم فعالیت، پینپوینت یک آلارم صوتی منتشر می کند و LED شروع به چشمک زدن می کند. پس از ۵ دقیقه زنگ هشدار، دستگاه به طور خودکار خاموش می شود تا در مصرف باتری صرفه جویی شود.

کنترل حساسیت

دکمه های +/- حساسیت را برای دستیابی به عملکرد نهایی در هر محیطی تنظیم می کنند که برای تشخیص بهتر قطعات و سایر اهداف کوچک کمک میکنند.

مسدود کردن تداخل سیم پیچ

وقتی دستگاه خاموش است، انتقال مغناطیسی سیم پیچ قطع می شود. این امر امکان تداخل سایر فلزیاب ها را از بین می برد و از شناسایی نقطه ای به عنوان هدف جلوگیری می کند.

گزینه های هشدار صوتی و لرزش

۱. فقط صدا
۲. فقط لرزش
۳. هم صدا و هم ارتعاش

چراغ LED

به راحتی هدف خود را در شب یا هنگام شکار در مکان های تاریک ببینید. چراغ قوه LED قدرتمند، داخلی، نقطه مورد جستجو را روشن می کند.

قابل تعویض پوسته سخت

Nokta Pointer دارای دو قاب محافظ سخت پوسته برای جلوگیری از سایش نوک تشخیص است. یکی از آنها همچنین شامل یک تیغه خراش داخلی است. از دیگر دستگاه فلزیاب و گنج یاب های این کمپانی میتوان به فلزیاب Anfibio 19  و فلزیاب Simplex اشاره کرد.

فلزیاب Nokta Pointer
فلزیاب Nokta Pointer

ویژگی ها و مشخصات گنج یاب نوکتا پوینتر

 • فرکانس کاری ۱۸.۲ کیلوهرتز
 • ابعاد ۲۴cm x 4.8cm x 4.8cm (9.4 x 1.9 x 1.9 اینچ)
 • نوک تشخیص ۹.۳ سانتی متر (۳.۷ اینچ)
 • وزن ۲۳۵ گرم (۸.۳ اونس)
 • دارای باتری و بدنه سخت
 • دمای کار -۲۰ درجه سانتیگراد / +۵۰ درجه سانتیگراد
 • باتری ۹ ولت باتری قلیایی
 • عمر باتری تا ۳۰ ساعت
 • گارانتی ۲ سال
 • ترکیب رنگ نارنجی / خاکستری با دید بالا

 

محتوای بسته طلایاب Nokta Pointer

 1. نوکتا پوینتر
 2. باتری آلکالین ۹ ولت
 3. پوسته سخت
 4. پوسته سخت با تیغه خراش دهنده
 5. غلاف کمربند
 6. راهنمای کاربر

 

فلزیاب nokta pointer

توضیحات محصول

به راحتی از آن در خشکی و زیر آب استفاده نمایید. کاملا ضد آب
ضد آب  با استاندارد(IP 67)
ضد آب (IP 67)
به راحتی از آن در خشکی و زیر آب استفاده نمایید. کاملا ضد آب تا به درجه‌بندی IP 67 برسد.
نوک شناسایی ۳۶۰ درجه
شما را قادر می‌سازد تا سریعا و به آسانی هدف خود را در داخل حفره بیابید. آن را به حالت افقی بگیرید تا منطقه‌ی وسیع‌تری را بررسی نمایید.
کنترل حساسیت
دکمه‌های +/- میزان حساسیت را تنظیم می‌کند تا به عملکرد نهایی در هر محیطی برسد و کشف پیشرفته‌ی قطعات و دیگر اهداف کوچک را میسر می‌سازد.
چراغ ال ای دی
به راحتی هدف خود را در شب یا در جاهای تاریک ببینید. چراغ ال ای دی قدرتمند و داخلی، نقطه‌ای را که شما جستجو می‌کنید روشن می‌سازد.
هشدار صوتی وهشدار لرزشی
سه گزینه‌ی مختلف هشدار هدف:
۱٫ فقط صوتی
۲٫ فقط لرزش
۳٫ هم صوتی و هم لرزش

فلزیاب Nokta Pointer

زنگ هشدار عدم فعالیت و خاموش‌شدن خودکار
بعد از ۵ دقیقه عدم فعالیت، نشانگر یک زنگ هشدار صوتی را به صدا درآورده و ال ای دی شروع به چشمک زدن می‌کند. بعد از ۵ دقیقه از زنگ هشدار، دستگاه به صورت خودکار خاموش می‌شود تا عمر باتری ذخیره گردد.
ممانعت از تداخل کویل
زمانی که دستگاه خاموش است، انتقال مغناطیسی دستگاه قطع می‌شود. این امر احتمال تداخل با دیگر فلزیاب‌ها را از بین برده و مانع از این می‌شود که نوکتا پوینتر (Nokta Pointer) به عنوان یک هدف تشخیص داده شود.
محفظه‌ی با پوشش محکم و قابل تعویض
نوکتا پوینتر دارای دو محفظه‌ی محافظ با پوشش محکم است تا از سایش نوک شناسایی‌کننده ممانعت نماید. یکی از آنها دارای یک تیغه‌ی تراش داخلی نیز می‌باشد.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر