شرکت معتبر خرید فلزیاب و فروش فلزیاب در تهران

نمایندگی معتبر خرید و فروش فلزیاب، گنجیاب و طلایاب در تهران و ایران

  • تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

فلزیاب گلد ویژن Gold Vision نکات ویژه به همراه راهنمای کامل

فلزیاب گلد ویژن Gold Vision نکات ویژه به همراه راهنمای کامل

فلزیاب گلد ویژن Gold Vision نکات ویژه به همراه راهنمای کامل

فهرست مطالب

در آخرین نسخه های Geoground، فلزیاب گلد ویژن به چشم می‌خورد و با فناوری های مدرن و پیشرفته و بسیاری از ویژگی‌های آسان برای شناسایی و کاوش از فلزات و گنجینه‌های خفیف از هر نوع.

به منظور رسیدن به عمق ممکن‌تر، برای جستجو برای گنجینه‌هایی ارزشمند و مرموزتر در زمین، و کشف ماجراهای جدید و داستان‌هایی که هر بار که به عنوان جستجوگرها و کاوشگرها حرکت می‌کنیم، ما تنظیمات می‌کنیم.

فلزیاب گلد ویژن
فلزیاب گلد ویژن

Geoground فناوری‌های موجود را توسعه داده و ویژگی‌های جدیدی را اضافه کرده است، مهم‌ترین آنها سیستم جستجوی جدید “سیستم اسکن گراند سه بعدی” است، که به نوبه خود از فناوری اسکن و شناسایی سه بعدی پیشرفته برای ایجاد نقشه ای دقیق از منطقه اسکن شده استفاده می‌کند که ما با دستگاه فلزیاب گلد ویژن در آنجا جستجو می‌کنیم.

فلزیاب گلد ویژن سبک و آسان برای حمل و نصب است، که این امر باعث استفاده آسان آن در ترازهای و محیط‌های مختلف می‌شود.

گلد ویژن دارای رابط کاربری قابل فهم و آسان و مجموعه‌ای وسیع از ویژگی‌ها و گزینه‌های قابل تنظیم است، که این امر آن را یک انتخاب عالی برای تمامی گنج یاب و گنجینه یابان حرفه ای و علاقه مندان و همه ی آنانی که می خواهند به سفری برای کشف گنج بروند، می سازد.

با دستگاه جدید گلد ویژن طلایی را تصور کنید و آن را بگیرید.

اطلاعات اضافی

عمق 40 متر
ساخت آلمان
گارانتی 5 سال
برند GeoGround
فاصله 3000 متر
زبان‌ها 8 زبان

ویژگی‌های دستگاه

در زیر چند کاربرد ممکن برای دستگاه Gold Vision آمده است:

کشف گنج: محققان می‌توانند از آن برای یافتن اشیاء فلزی دفن‌شده مانند سکه‌ها، جواهرات یا اشیاء دیگر با ارزش استفاده کنند.

فلزیاب گلد ویژن gold vision
فلزیاب گلد ویژن gold vision

بازیابی باستان‌شناسی: سیستم اسکن زمین در فلزیاب گلد ویژه یک انتخاب کامل برای یافتن و شناسایی آثار فلزی مانند اسلحه ها، ابزارها یا اشیاء دیگر است که می‌تواند درک تاریخ و فرهنگ منطقه خاصی را فراهم کند.

ساحل: برای جستجوی جواهرات گم‌شده (انگشترها – دستبندها – ساعت‌ها) یا اشیاء با ارزش دیگر در سواحل رودخانه‌ها، دریاچه‌ها یا اقیانوس‌ها.

ساخت و ساز: برای یافتن لوله‌ها یا کابل‌های دفن‌شده یا دیگر اشیاء فلزی که ممکن است در طول کار ساخت و ساز مواجه شوند.

تونل‌ها و غارها: دستگاه جدید ما می‌تواند مکان‌هایی را که اتاق‌ها، تونل‌ها، غارها یا فضاهایی دفن‌شده در زیر زمین را دارند، شناسایی و عمق تقریبی آن‌ها را مشخص کند.

ویژگی‌های فلزیاب گلد ویژن

سیستم جستجو با فناوری‌های مختلف

فلزیاب گلد ویژن یک دستگاه چند سیستمی است که یک دتکتور فلزی پیشرفته ارائه می‌دهد که چندین فناوری جستجو را ترکیب کرده تا جستجوی کامل و دقیق‌تری برای کشف اهداف دفن‌شده زیرزمینی، شناخت مکان دقیق آنها و تخمین عمقی که در آنها قرار دارند، فراهم کند.

detector gold vision
detector gold vision

سیستم‌های جستجو در دستگاه گلد ویژن شش سیستم یکپارچه را شامل می‌شود، به شرح زیر:

سیستم اسکن گراند سه بعدی
سیستم جستجوی موج‌مرغی
سیستم حالت آزاد
سیستم عمق هوشمند
سیستم یونیک
سیستم بایونیک
کاربر می‌تواند سیستم جستجوی مورد استفاده را به آسانی از منوی اصلی دستگاه انتخاب کند.

در پاراگراف‌های بعدی، یک توضیح مختصر و ساده برای هر سیستم جستجو به طور جداگانه بررسی می‌شود.

توجه: برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد سیستم‌های دستگاه و نحوه استفاده از آن به طور جزئی، لطفاً راهنمای کاربری که به همراه دستگاه گلد ویژن ارائه شده است را مطالعه کنید، یا آن را به طور مستقیم از لینک زیر مقاله دانلود کنید:

برنامه نرم‌افزاری دستگاه Gold Vision با یک رابط کاربری گرافیکی جذاب با طراحی مدرن و یک طرح رنگی پیوسته بر مبنای یک سیستم منوی واحد با زبانه‌های مختلف برای تنظیمات و آیکون‌هایی که هر گزینه و تنظیم را بیان می‌کند طراحی شده است، که این امر برای کاربر آسانی در انتخاب گزینه‌های مختلف برای سیستم‌های جستجوی مختلف را به روش بصری صافتر می‌کند.

خرید فلزیاب گلد ویژن گلد اسمیت
خرید فلزیاب گلد ویژن گلد اسمیت

رابط دستگاه نیز شامل گزینه هایی برای تنظیم مجموعه ای از تنظیمات عمومی می شود که شامل موارد زیر است:

تاریخ و زمان

تنظیمات صفحه دستگاه مانند روشنایی

تنظیمات صدای دستگاه مانند صدای کلید و صدای اسکن

تغییر زبان برنامه

نمایش اطلاعات عمومی مانند شماره سریال و دیگر موارد.

زبان‌ها

برای دسترسی به بزرگترین بخش از کنندگان گنجینه در سراسر جهان، Geoground واسط کاربری دستگاه Gold Vision  یا همان گلد ویژن را با گزینه تغییر زبان برنامه به یکی از گروه زبان‌های مهمترین زبان‌های جهان تنظیم کرده است، یعنی:

سیستم‌های جستجو

سیستم‌های جستجو در Gold Vision شامل موارد زیر است:

سیستم اسکن گراند سه بعدی

سیستم اسکن گراند سه بعدی یک افزودنی جدید و متمایز به دستگاه Gold Vision است.

این سیستم با فناوری اسکن زمین موجود از طریق پروب حساس هوشمند که برای اندازه‌گیری تغییرات در میدان‌های مغناطیسی ناشی از اهداف فلزی یا خلاء‌های زیرزمینی استفاده می‌شود کار می‌کند.

سیگنال‌های دریافتی توسط دستگاه تقویت می‌شوند توسط “آنتن تقویت کننده سیگنال” که در جلوی دستگاه نصب شده است.

داده‌های اسکن شده سپس از طریق تکنولوژی بلوتوث برای مدل‌سازی و تصویرسازی به عنوان یک نمودار گرافیکی سه بعدی انتقال داده می‌شوند و نتایج جستجو در داخل برنامه تحلیلی اختصاصی دستگاه که می‌توان آن را بر روی هر گوشی هوشمند یا تبلتی که از سیستم اندروید پشتیبانی می‌کند نصب کرد، نمایش داده می‌شود.

Geoground این برنامه را توسعه داده و برنامه‌ریزی کرده است، که کاربر را با ابزارهای بصری چندگانه‌ای برای تجزیه‌وتحلیل نقشه 3D و تعیین نوع، شکل، اندازه و عمق هدف‌های ممکن داخل منطقه اسکن شده، ارائه می‌دهد.

سیستم جستجوی موج‌مرغی

Geoground سیستم اسکن درازمدت را در فلزیاب گلد ویژن با فناوری جدید و منحصربه فردی توسعه داده است تا اطمینان از شناسایی اشیاء فلزی عمیق و گنجینه‌های دفن‌شده از فواصل طولانی حاصل شود.

با بسیاری از گزینه‌های جستجویی برای این سیستم که برای انتخاب نوع خاک برای جستجو، نوع هدف برای شناسایی، فاصله برداری از محدوده اسکن و گزینه‌های بیشتر استفاده می‌شود.

دستگاه در حالت برنامه‌ریزی فرایند جستجو بر اساس گزینه‌های انتخاب شده که در تنظیمات سیستم تنظیم شده‌اند، کار می‌کند، به منظور به دست آوردن نتایج دقیق‌تر و معتبرتر در طول فرآیند جستجو.

سیستم حالت آزاد

سیستم حالت آزاد در دستگاه Gold Vision شبیه به اصل عملکرد و فناوری موجود در سیستم اسکن درازمدت است.

اما در اینجا در این سیستم ما می‌توانیم یک مقدار دقیق برای فرکانس‌های جستجوی مورد نیاز مشخص کنیم، تا با نوع خاصی از فلز که می‌خواهیم برای جستجوی آن استفاده کنیم، تطابق دهیم، به منظور به دست آوردن دقت بیشتر در طول جستجو برای کانی‌های خاص یا اهداف خاص.

در این سیستم، کاربر به علاوه تنظیمات سیستم را مشابه سیستم اسکن درازمدت (به جز مشخص کردن نوع هدف) تنظیم می‌کند، مقدار فرکانس جستجوی مورد نیاز را مشخص می‌کند، به دلخواه کاربر و نوع فلز مشخص شده توسط کاربر.

سیستم عمق هوشمند

سیستم عمق هوشمند در دستگاه Gold Vision یک سیستم منحصربه‌فرد است، از طریق آن می‌توان عمق اهداف دفن‌شده زیرزمینی به طور قابل توجهی، با استفاده از روش خاصی محاسبه کرد.

این روش شامل حرکت کاربر از “موقعیت تقریبی هدف” آغاز شده و در دو جهت مختلف و انتظار در انتها برای حرکت آنتن‌ها بیش از 70 درجه هر بار است، سپس دستگاه بر اساس آن مقدار عمق هدف پتانسیلی را تخمین خواهد زد.

توجه: “موقعیت تقریبی هدف” با استفاده از روش مربع کشی تعیین می‌شود، که شامل رسم یک مربع کوچک با هدف در مرکز آن است، با انجام یک جستجوی اولیه از طریق سیستم اسکن درازمدت چهار راهی و تنظیم یک خط تصویری هر بار برای تشکیل آن مربع می‌باشد. برای دسترسی به جزئیات بیشتر در مورد فرآیند جستجو در این سیستم، لطفاً دستنامه کاربر را مطالعه کنید.

سیستم یونیک

سیستم جستجوی یونیک بر اساس یک فناوری کاملاً جدید توسعه داده شده است که اولین نمونه از این نوع در دتکتورهای فلزی است، و بهبود بزرگی نسبت به سیستم سنتی که قبلاً وجود داشته است را نشان می‌دهد.

فناوری جدید به دستگاه امکان تشخیص دقیق‌تری از میدان‌های یونیک حاصل از اهداف فلزی دفن‌شده زیرزمینی را فراهم می‌کند و اطمینان از دریافت و پردازش دقیق سیگنال در دستگاه را برقرار می‌کند.

میدان‌های یونیکی که از اهداف پتانسیلی منتشر می‌شوند، از طریق سنسور هوشمندی که یک پروب جستجو با فناوری جدید برای جستجوی دقیق تر توسعه یافته است، جستجو می‌شوند و در یک پورت ویژه در سوی جلوی واحد اصلی دستگاه نصب می‌شوند.

پروب سنسور هوشمند در صفحه بالای خود شامل LED‌ها است که رنگ نور آنها بر اساس نوع و ماهیت هدف شناسایی شده تغییر می‌کند.

در حال استفاده از سیستم یونیک، دستگاه دو نوار پیشرفت را در صفحه نشان می‌دهد.

اولی در بالا نشان‌دهنده قدرت سیگنالی است که از یک هدف فلزی مانند طلا یا آهن می‌آید، و دومین نوار پیشرفت در پایین ما را با قدرت سیگنال ناشی از یک خلاء زیرزمینی مانند تونل، قبر یا شکاف زیرزمینی آشنا می‌کند.

سیستم بایونیک

سیستم بایونیک به روش مشابهی با سیستم یونیک کار می‌کند، اما با این تفاوت که اینجا سیگنال‌های یونیک از یک شیء فلزی خاص (نمونه شیء) گرفته می‌شود، به عنوان مثال از یک سکه طلا، سپس جستجو به سمت گرفتن سیگنال‌های یونیک مشابه با اشیاء فلزی دفن‌شده زیرزمینی در محیط اطراف هدف داده می‌شود.

این بدان معنی است که در سیستم یونیک، جستجوی تصادفی و آزاد است، اما در سیستم بایونیک، جستجو بر اساس یک نوع هدف خاص بر اساس سیگنال‌های پیش‌تعریف شده جهت جستجو هدایت می‌شود.

نوع فلزی که برای شناسایی در محیط اطراف تعیین می‌شود توسط کاربر است، برای مثال، یک سکه نقره یا یک قطعه طلا.

صفحه جستجو، در صورت جستجو از طریق سیستم بایونیک، یک نشانگر دایره‌ای را نمایش می‌دهد که در حال تغییر به رنگ سبز است و هنگام گرفتن سیگنال هدف، نشانگر به رنگ قرمز تغییر می‌کند و با یک صدای همراه از طریق بلندگوی داخلی دستگاه همراه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه های گلد اسمیت میتوانید از پیج فلزیاب دیجی کالا این شرکت نیز بازدید فرمایید

Rate this post

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

جستجو در سایت


آخرین مقالات


انواع دستگاه برای خرید فلزیاب


اسکنر روور سی ۲
جت اسکن Z4 V200
جت اسکن Z8 V200
جت اسکنJet Scan Z100
ردیاب TOM X60
جت-اسکن-zw100
تماس با کارشناسان ما