شرکت معتبر خرید فلزیاب و فروش فلزیاب در تهران

نمایندگی معتبر خرید و فروش فلزیاب، گنجیاب و طلایاب در تهران و ایران

  • تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

فلزیاب مکس ویژن ایکس 78

فلزیاب مکس ویژن ایکس 78

فلزیاب مکس ویژن ایکس 78

فلزیاب مکس ویژن ایکس 78

با خرید فلزیاب مکس ویژن x78 یکی از دستگاه‌های پیشرفته تشخیص فلزات است که در بسیاری از کاربردهای مختلف مانند جستجوی گنجینه‌های فراموش شده ، شناسایی لوله‌های زیرزمینی ، تشخیص آثار باستانی ، انجام پروژه‌های معماری و عمرانی و … استفاده می‌شود.

این دستگاه با ترکیب تکنولوژی میدان الکترومغناطیسی ، رادار و نرم‌افزارهای پیشرفته ، قابلیت تشخیص فلزات را با دقت بالا ارائه می‌دهد. فلزیاب مکس ویژن x78 دارای صفحه نمایش بزرگی است که اطلاعات دقیقی از فلزات‌های شناسایی شده ، عمق آنها و نوع فلز را به کاربر ارائه می‌دهد.

همچنین ،این دستگاه دارای قابلیت اسکن سریع و کامل سطح زمین است و می‌تواند فلزات را در زوایای مختلف و در مناطق پرتردد شناسایی کند. علاوه بر این ، فلزیاب مکس ویژن x78 با داشتن قابلیت تشخیص فلزات در عمق تا 7 متر ، به راحتی می‌تواند فلزاتی را که در عمق‌های مختلف زیر سطح زمین قرار دارند ، شناسایی کند.

فلزیاب مکس ویژن ایکس 78

این دستگاه دارای دو حالت کاری متفاوت می‌باشد: حالت عمومی و حالت حرفه‌ای ،

حالت عمومی برای کاربردهای روزمره و کاربردهای معمولی مانند شناسایی لوله‌های زیرزمینی ، تشخیص آثار باستانی و جستجوی گنجینه‌های فراموش شده استفاده می‌شود. حالت حرفه‌ای برای کاربردهای حرفه‌ای و پیشرفته‌تر مانند شناسایی فلزات در پروژه‌های عمرانی و معماری ، جستجوی معادن و مواد معدنی ، شناسایی فلزات در محیط‌های صنعتی و … استفاده می‌شود.

با این حال ، باید توجه داشت که دقت تشخیص فلزات با فلزیاب‌ها به شرایط زمینی و محیط کاری بستگی دارد و با توجه به تفاوت شرایط محیطی ، ممکن است دقت و کیفیت تصویر دستگاه کاهش یابد و در نتیجه شناسایی فلزات نیز به مشکل برخورد کند. به علاوه ، ممکن است فلزاتی که در بعضی از شرایط زمینی به دلیل عدم همخوانی با فناوری دستگاه شناسایی نشوند.

بنابراین ، قبل از استفاده از فلزیاب مکس ویژن x78 باید به دقت شرایط محیطی و زمینی را بررسی کرد و اطمینان حاصل کرد که دستگاه قابلیت شناسایی فلزات را دارد.

در کل ، فلزیاب مکس ویژن x78 یکی از دستگاه‌های پیشرفته تشخیص فلزات است که با دقت بالا و قابلیت تشخیص فلزات در عمق‌های مختلف ، در بسیاری از کاربردهای مختلف مانند جستجوی گنجینه‌های فراموش شده ، تشخیص آثار باستانی ، شناسایی لوله‌های زیرزمینی ، انجام پروژه‌های معماری و عمرانی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به دلیل داشتن تکنولوژی پیشرفته و قابلیت‌های بسیاری مانند اسکن سریع و کامل سطح زمین، تشخیص فلزات در زوایای مختلف و تفاوت بین فلزات مختلف ، این دستگاه بسیار محبوب و مورد علاقه کاربران حرفه‌ای می‌باشد.

فلزیاب مکس ویژن ایکس 78
فلزیاب مکس ویژن ایکس 78

 

فلزیاب مکس ویژن ایکس 78

فلزیاب مکس ویژن x78 یکی از دستگاه‌های حرفه‌ای تشخیص فلزات است که برای شناسایی مواد فلزی در زیر زمین و سطح زمین مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نمایندگی فلزیاب شرکت گلد اسمیت :

فروش فلزیاب های اورجینال ، با ضمانت اصالت دستگاه برای اطمینان شما شرکت گلد اسمیت دارای زمین تست میباشد ، برای تست دستگاه مورد نظر قبل خرید

  1. دارای گارانتی برای تمامی دستگاها
  2. تعمیرات و ارتقا انواع دستگاها
  3. آموزش صفر تا صد فلزیاب مورد نظر شما

نتیجه گیری

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای 25سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست ، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره 09121611094 تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

 

اشتراک گذاری این مقاله