• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

فلزیاب جت اسکن 16سنسور

فلزیاب جت اسکن 16سنسور

فلزیاب جت اسکن 16سنسور

معرفی فلزیاب جت اسکن ۱۶ سنسور

  • شرکت جت اسکن یکی از بزرگترین و قدیمی‌ترین شرکت‌های فروش فلزیاب، شرکت زرشناسان است که دارای ۲۵ سال سابقه فروش می‌باشد.
  • نرم افزار تخصصی، جامع و فوق العاده قدرتمند و آسان برای استفاده، تجزیه و تحلیل عمق مهم‌ترین روش‌های برآورد عمق تجزیه و تحلیل نوع خاک منطقه در دو روش هوشمند یا دستی، با تمایز بیش از ۳۰ نوع خاک در سراسر جهان را فراهم می‌کند.
  • اتصال بی‌سیم به رایانه لوحی یا رایانه، طراحی قابل حمل و محکم Z.16.V200 و جمع و جور و سبک وزن توانایی کشف اهداف تونلی و اتاقکی و اسکن محل هدف و دقت اشاره‌کردن را داراست.
  • توانایی حذف سر و صدا و مواد معدنی خاک در حالت هوشمند و فوری، قابلیت ویرایش اسکن و ثبت اسکن دقیق، توانایی تشخیص حساسیت حسگر Z.16.V200، به شرایط منطقه ارائه تکرارپذیری هوشمند و تحلیل نهایی اسکن محیط زیست، کیفیت صدا متناسب با سیگنال مستمر از پاور بانک یا لب‌تاب، تاب برای استفاده راحت و آسان Z.16.V200 را دارد.
  • این دستگاه توسط شرکت جت اسکن، یکی از سابقه‌دارترین شرکت‌های تولید کننده ابزار دقیق برای اسکن اجسام زیر سطحی با تکنولوژی امریکا ساخته شده است.

فلزیاب جت اسکن ۱۶ سنسور

شرکت جت اسکن باتولید فلزیاب جت اسکن 16سنسور  سابقه ترین تولید کننده ابزار دقیق جهت اندازه گیری در اعماق و محیط های باستانی و کشف اهداف پنهان استفاده از تکنولوژی به روز و با سرعت بالا در باعث تمایز آنها ،نسبت به دیگر تولیدات و محصولات شرکت های دیگر شده قابلیت اندازه گیری هوشمند با بالاترین دقت و حداقل خطای بالاترین رزولوشن خروجی پردازش سیگنال توانایی حذف خطاهای انسانی به علت تکان دادن دست و راه رفتن قابلیت استفاده در ۴ حالت اندازه گیری به عنوان اسکن فوری و اسکن جستجو و همچنین اسکن برای اسکن های لحظه ای و اسکن با حذف خطای لحظه ای بسته به دستگاه.

 

فلزیاب جت اسکن 16سنسور
فلزیاب جت اسکن 16سنسور 09121611094

خرید فلزیاب

خرید فلزیاب و طلایاب

قیمت فلزیاب جت اسکن ۱۶ سنسور

قیمت جت اسکن ۱۶ سنسور با توجه به تغییر نرخ ارزها متفاوت میباشد،

درنهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید  تا

ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید.

یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت زرشناسان است که دارای ۲۵ سال سابقه فروش میباشد.

از خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت،

زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبراشاره  کرد برای اطلاع از قیمت این  فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید.

 

شرکت گلد اسمیت

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر