• تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

ردیاب تام ایکس TOM X 80

ردیاب تام ایکس TOM X 80

ردیاب تام ایکس TOM X 80

معرفی ردیاب تام ایکس TOM X 80

فرمول ردیاب ۵ آنتنه تک دسته بسار قویتر از سیستم های دیگری ازنظر ردیاب های دو نفره که فاقد کارایی نیستند میباشد و قدرت تنظیم و کارکرد بهتری نسبت به دو نفر میباشد. با خرید فلزیاب و ردیاب تام ایکس که دارای چند آنتن برای ارسال و دریافت فرکانس میباشد که توسط تنها یک اپراتور کار میکند و یک نفر به راحتی میتواند اپراتوری را انجام دهد.

این دستگاه دقت بسیار بالاتری نسبت به ردیاب های یک یا دو آنته دارد. شرکت ها این مدل ردیاب گنج را که دارای فیاتر میباشد را برای خریدتوصیه میکنند. طلایاب و شعاع زن تام ایکس۸۰ دارای بالانس اتومات میباشد.

ویژگی های ردیاب TOM X 80

کاشف ۱۶ مدل فلز

شعاع زن،نقطه زن،عمق زن و تفکیک تمام فلزات

شعاع کاوش متغیر از ۱۰۰متر تا ۲۵۰۰ متر عمق کاوش ۱۵متر

قابلیت تفکیک فلزات از غیرفلزات

منبع تغذیه : خود سر قابل شارژ (شارژر ۲۲۰ ولت)

دارای نمایشگر دیجیتال و حساسیت بالا به طلا ، نقره ، مس ،سنگهای قیمتی و …

بالانس خودکار و حذف آلودگی های زمین و نویز های اضافه بصورت خودکار

تکنولوژی آمریکا با ۱ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش همراه با آموزش رایگان و تست دستگاه در حضور مشتری.

قدرت فرکانس دهی  ردیاب تام ایکس ۸۰ در هیچ ردیابی به این صورت مانند ورود دستی نمیباشد. شما در این حالت خودتان میتوانید هرفرکانسی که دوست دارید در دامنه خاصی وارد کنید و فقط همان فلز را ردیابی کنید. منو انتخابی ۱۶ مدل فلز در هیچ دستگاهی دیده نمیشود.

 

ردیاب تام ایکس TOM X 80
ردیاب تام ایکس TOM X 80

قیمت فلزیاب تام ایکس ۸۰

قیمت این دستگاه با توجه به تغییر نرخ ارزها متفاوت میباشد، درنهایت توصیه ما برای شما این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید. یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای ۲۵ سال سابقه فروش  میباشد. از خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبراشاره کرد. برای اطلاع از قیمت این  فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید.

نگهداری تاریخ و فرهنگ: موزه‌ها به عنوان نهادهای فرهنگی مسئولیت نگهداری و نمایش آثار باستانی را دارند. این آثار نقش مهمی در انتقال تاریخ و فرهنگ جوامع دارند.

تهدیدها برای آثار باستانی: آثار باستانی با تهدیداتی چون سرقت، تخریب، یا تخریب طبیعی روبرو هستند. حفاظت از این آثار در موزه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

اصول عملکرد فلزیابها: فلزیابها از اصول فیزیکی مانند تغییرات میدان مغناطیسی یا امواج الکترومغناطیسی برای شناسایی فلزات استفاده می‌کنند. این اصول به آنها امکان تشخیص و جدا کردن فلزات از سایر مواد را می‌دهند.

کاربردهای فلزیابها در موزه‌ها: فلزیابها به عنوان ابزاری حیاتی در کشف گنجینه‌ها و آثار باستانی در موزه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. این دستگاه‌ها می‌توانند فلزات قدیمی، سکه‌ها، جواهرات و سایر اشیاء ارزشمند را شناسایی کنند.

حفاظت از آثار با استفاده از فلزیابها: فلزیابها به موزه‌ها کمک می‌کنند تا آثار باستانی را از فعالیت‌های نامشروع و تخریبی محافظت کنند. با کمک فلزیابها، محافل موزه‌ها می‌توانند نقاط ضعف در حفاظت خود را شناسایی کرده و برطرف کنند.

فناوری‌های پیشرفته فلزیاب: فناوری‌های جدید در زمینه فلزیابها، از جمله تجهیزات با دقت بالا، قابل حمل بودن و قابلیت تنظیمات گسترده، به موزه‌ها امکان می‌دهد تا بهترین ابزارها را برای نظارت بر آثار باستانی خود انتخاب کنند.

استفاده از تجهیزات غیر مخرب: تجهیزات فلزیاب جدید غیر مخرب هستند و به آثار باستانی آسیب نمی‌زنند. این امر به موزه‌ها این اطمینان را می‌دهد که در تلاش برای حفاظت از تاریخچه، آثار را خراب نخواهند کرد.

 

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر