شرکت معتبر خرید فلزیاب و فروش فلزیاب در تهران

نمایندگی معتبر خرید و فروش فلزیاب، گنجیاب و طلایاب در تهران و ایران

  • تهران - منطقه ولیعصر جنوبی
  • 0912-1611094

راهنمای خرید فلزیاب

راهنمای خرید فلزیاب

راهنمای خرید فلزیاب

راهنمای خرید فلزیاب

شرکت ها و کمپانی های فلزیاب بسیار زیادی در بازار هستند که شما با آن ها آشنا هستید. هرکدام از این شرکت ها ویژگی ها و مزایای خود را دارند مثلا تفاوت بین مدل ها ، کارایی سیستم ها ، عمق زنی هر دستگاه. کسانی که از دستگاه های فلزیاب ، گنج یاب ، طلایاب و نقطه زن استفاده می کنند می دانند که ویژگی های مختلف دستگاه می تواند در رسیدن اهدافی که فرد دارد بسیار موثر باشد .

به همین دلیل است که از میان برند ها و انواع قیمت ، گنج یاب مختلفی که در بازار وجود دارد باید با اطلاعات دقیقی برای خرید بهترین و مناسب ترین دستگاه نسبت به کارایی مورد نظر اقدام کرد.

بهترین شرکت های تولید فلزیاب

بهترین ، پیشرفته ترین و قوی ترین شرکت های تولید فلزیاب در خارج از ایران شرکت ماینلب استرالیا ، لورنز آلمان ، گرت آمریکایی ، نوکتا و ماکرو ترکیه هستند. فلزیاب ها بر اساس قیمت دلار و فاکتور تعیین می‌شود و معمولاً بیشتر از قیمت آن در خارج از ایران می باشد و دلیل آن نیز موانع قانونی واردات پیشرفته ترین دستگاه فلزیاب ، هزینه نگهداری و حمل و نقل، نوسانات ارزی در داخل ایران و… میباشد.

این عوامل سبب شده است که کاوشگران از دستگاه های فلزیاب ایرانی با کیفیت به جای دستگاه ها استفاده کرده. دلیل بالا بودن قیمت طلایاب اکثر کاوشگران قدرت خرید یک قیمت فلزیاب خوب را ندارند. به همین دلیل گاهی شرکت های مختلفی با ارائه ی سیستم های ارزان قیمت و یا قسطی به کاوشگران کمک میکنند تا دستگاهی مناسب را برای کار خود تهیه کنند.

راهنمای خرید فلزیاب
راهنمای خرید فلزیاب

از نوع فلزیاب:

مغناطیسی ، مگنومتر ، مگنت ، تسلا ، فلزیاب وی ال اف (VLF) ، فلزیاب تی ار (TR) ، فلزیاب ای بی (IB) ، فلزیاب بی اف او (BFO) و فلزیاب پالسی (PI) می‌باشد زیرا توان تفکیک طلا (GOLD) را در عمق زیاد نداشته یا اصلاً مغناطیس سنج هستند و طلا دارای مغناطیس نمی‌باشد که با این دستگاه‌ها یا فلزیاب‌ها بتوان طلای جدید را در عمق تشخیص داده و حال طلای جدید که قابل تشخیص نباشد.

مسلماً طلا قدیمی نیز توسط این دسته دستگاه‌ها یا فلزیاب‌ها در عمق زیاد یا زمین آلوده قابل تشخیص نمی‌باشد و این موضوع را مطرح می‌نمایند چون در زمان تست فلزیاب خود نمی‌توانند طلا را در عمق تست نمایند زیرا طلای جدید یا طلای قدیم دارای جریان مغناطیس بالا نمی‌باشد.

نتیجه گیری

در آخر توصیه ما برای شما عزیزان این است که حتما از شرکت های معتبر خرید کنید تا ازخدمات پس از فروش و گارانتی بهره ببرید یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت فروش فلزیاب شرکت گلد اسمیت است که دارای ۲۵ سال سابقه فروش میباشداز خصوصیات این شرکت میتوان به دفتر و جای ثابت، زمین تست، خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر اشاره کرد.

برای اطلاع از قیمت فلزیاب و یا دستگاه های دیگر میتوانید به صفحه ما مراجعه کنید. برای اطلاعات بیشتر راجب دستگاه و شرایط خرید به سایت گلد اسمیت مراجعه کنید و یا با شماره 09121611094 تماس بگیرید و با مهندسین شرکت گلد اسمیت در ارتباط باشید.

فلزیاب به ابزاری پرکاربرد در بسیاری از صنایع تبدیل شده است و در برخی از فضاهای عمومی به یک ابزار رایج تبدیل شده است. برای برخی، فلزیاب ابزاری برای تضمین امنیت است، در حالی که برای برخی دیگر، جستجوی زمین برای اشیاء ناشناخته یک سرگرمی سرگرم کننده است. هر استفاده ای که باشد، فلزیاب ها می توانند ابزاری مفید باشند و به طور فزاینده ای محبوب می شوند.

فلزیاب ها معمولاً از اجزای متعددی از جمله سیم پیچ جستجو، پردازنده و دستگاه نمایش تشکیل شده اند. سیم پیچ جستجو معمولا یک حلقه سیم است که به پردازنده آشکارساز متصل می شود. این سیم پیچ یک میدان مغناطیسی می فرستد که در هنگام عبور فلز، مدار را باز می کند. پردازنده این سیگنال را تفسیر می کند و آن را به یک دستگاه نمایشگر، معمولاً یک صفحه نمایش LCD، ارسال می کند. اینجاست که کاربر می بیند که چه نوع فلزی شناسایی شده است و اگر فلز قوی باشد اغلب سیگنالی را می شنود.

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر